FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #1321
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma tõsiselt loodan, et mõlemal pool trenni ei ole täna. Muidu peame pargis sääskede käes sooja tegema :D.
    Võtan selle
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    kaasa, siis ei tohiks probleeme olla :)

    Comment

    • Angelo
      Julm Donk
      • May 2012
      • 71

      #1322
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Koosseis siis järgmine:
      Kel mingi vigastus sellest 14-st mehest, siis andke teada, vaja oleks 100-90% valmis mehi, vigased ei sobi.

      1. Lauri
      2. Karel
      3. Markus
      4. Martin A.
      5. Andrias
      6. Veeretas
      7. Meelis
      8. Mairo
      9. Fyte
      10. Gerd
      11. Muru
      12. Max
      13. Margus
      14. Karu

      Hea oleks kui kõik tuleksid tund aega varem kohale, saame rahulikult riidesse ja soojaks teha. Peab hakkama tõsisemalt suhtuma ettevalmistusse, kuna sita viskamine labidaga pole edu toonud.
      Read in FB, no worries. I´ll come to watch the game anyway (hoping mosquitos are not tooooo many!).
      Andke kuuma!

      Comment

      • difender
        Jube Noob
        • Sep 2011
        • 149

        #1323
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        3-2 võit. Õnnitlused nii meeskonnale kui Martinile kübaratriki puhul.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1324
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          wpwp!
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1325
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Oijah, meeskonnale pole midagi õelda täna, mängiti vägailusat jalgpalli kuni lõpueel natuke väsiti, õnneks oli vastane rohkem kustunud. Standardina lõime kohe alguses omaväravaga vastased juhtima:P. Õnneks olime mänguliselt vastastest natuke üle ja värav oli koguaeg õhus. Jäime ka 2:1 taha, aga lõpuks võtsime oma. Ja kui aus olla siis oleks võinud 3-5 väravat veel lüüa, nii mitmedki 1:1 jooksud jäid kasutamata. Kiidan kõiki, ilus mäng. Ja muidugi Martinit et kohustuslikud ära lõi.

            Täna võis tõesti näha tõelisi Pokkeriprosid väljakul, polnud vaja häbeneda ka TJK vanakeste ees kes mängu vaatasid. 3:2 oli tõsiasi.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1326
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Bueno!!!

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1327
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud



                Samal ajal, kui EM-il lõpetasid oma mängu Kreeka ja Tšehhi, alustasid Wismari tänava staadionil oma karikamängu Eesti IV liiga meeskonnad FC Pokkeriprod ja FC Soccernet.

                Võõrustaja Pokkeriprod hoiab idatsoonis 10. kohta, Soccernet on aga põhjas täpselt samal positsioonil. Seega saame täna teada, kumma IV liiga piirkonna nõrgemad meeskonnad on tugevamad
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1328
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  FC Pokkeriprod jõudis Eesti karikavõistluste järgmisse ringi 3:2 võiduga FC Soccerneti üle.

                  FC Pokkeriprod – FC Soccernet 3-2 (1-2)


                  Mäng algas meie jaoks õnnetult kui juba 3. minutil keskkaitsja ja väravavahi ebakõla tõttu kaitsja tagasi antud peapall posti kõrvale maandus. Laskmata sellest ennast heidutada tõmbasime oma mängu käima. Viigivärav oli tõsiasi kui 21. minutil Andersi heast söödust Martin purjetas paremalt äärelt läbi ning vedas palli kasti, kus üsna terava nurga alt väravavahiga silmitsi seistes suutis palli väravasse toimetada. Soccerneti vastus oli kiire, juba 4 minutit hiljem nurgalöögist saadakse peaga löögile, mille küll postis seisnud Gerd suudab jalaga tõrjuda, ent trahvikasti lähistele põrkunud palli lööb kenasti R. Kool üle puusa ristlatist sisse.

                  Teine poolaeg elasime paremini mängu sisse, ründes omasime rohkem ohtlike olukordi ja ka kaitses olime kindlamad. Teisest poolajast oli kulunud 5 minutit kui taaskord viigistasime, vasakult äärelt Gerdi poolt terav sööt karistusalasse, kus sisse jooksnud Martin kindlalt ühe puutega mänguvahendi taha nurka toimetab. FC Pokkeriprode võiduvärav ja Martini hat-trick sündis sarnaselt esimesele väravale, Andersilt hea sööt Martinile, kes taas kiiruse peale ette võttis, kaitsed seljatas ja taha nurka realiseeris. Neljas värav ei olnud kaugel, Gerdi karistuslöök raksatab põiklatti, tagasi põrkunud palli suudab Karel veel peaga värava poole toimetada ent Soccerneti mängija tõi päris joone pealt libistades palli ära. Lõpus teenis Soccerneti mängija endale veel teise kollase ja punase. Lõpuvile kõlab ja FC Pokkeriprod on jõudnud tulemusega 3:2 karikavõistluste 1/32 finaali.

                  Järgmine mäng ja ühtlasi ka viimane kevadringi mäng pühapäeval 17.06, Kalevi staadioni kunstmurul kell 12:00. Üritame kenasti selle vooru ära lõpetada.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1329
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    kes järgmine vastane või toimub uus loos?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #1330
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Loos toimub, meie vastased on kas Kiiu, Levadia või Legion. Võimalik ka mõni muu vähese tõenäosusega.

                      Comment

                      • Postiljon
                        FPP Pro
                        • Sep 2011
                        • 203

                        #1331
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Kiiu läheb 1v1 Kalev II, vaevalt nad sealt edasi saavad

                        Comment

                        • margus
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 130

                          #1332
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Ülikõva mäng oli :)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1333
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Jep, hea töö kutid!
                            Vastaste tase tundus olevat üsnagi ebaühtlane - umbes pooled olid tasemelt päris okeid, kui samas ülejäänud jäid silmnähtavalt alla.

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #1334
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Naizzzzzz, wp!

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #1335
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                nyyd jääb loota, et lõpeame hooaja esimese poole 3 järjestikku võiduga

                                Comment

                                Working...