Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Mismõttes onupojapoliitika? Maxi nägin alles siin trennis esimest korda, ei tunne teda.
Ärge otsige mingeid imelikke põhjuseid. Kuni trennini oli valida kumb mängib. Kuna Karel viimasel ajal vähem trennis ja võistlustel käinud siis tegingi otsuse. Kuidagi ma selle otsuse pean tegema. Üldiselt pointless vaidlus, nagunii saavad mõlemad võrdselt mängida.
Sorry Karel aga otsus tuli teha trennis. Ma ei mõelnud seda nii et sa just lakkumas käisid, ma mõtlesin nii, et kuna sind ei olnud siis ma eelistasin viimaste tulemuste põhjalt Maxi. Muidu oled ikka ju põhimees, oleks kõik mängijad kohal tuleb ju vahel ikka keegi vahetusse jätta, kuna konkurents on ju iseenesest olemas:)
Mismõttes onupojapoliitika? Maxi nägin alles siin trennis esimest korda, ei tunne teda.
Ärge otsige mingeid imelikke põhjuseid. Kuni trennini oli valida kumb mängib. Kuna Karel viimasel ajal vähem trennis ja võistlustel käinud siis tegingi otsuse. Kuidagi ma selle otsuse pean tegema. Üldiselt pointless vaidlus, nagunii saavad mõlemad võrdselt mängida.
Sorry Karel aga otsus tuli teha trennis. Ma ei mõelnud seda nii et sa just lakkumas käisid, ma mõtlesin nii, et kuna sind ei olnud siis ma eelistasin viimaste tulemuste põhjalt Maxi. Muidu oled ikka ju põhimees, oleks kõik mängijad kohal tuleb ju vahel ikka keegi vahetusse jätta, kuna konkurents on ju iseenesest olemas:)
.
Comment