FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ger77
    Julm Donk
    • Jan 2012
    • 52

    #1801
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma siis out, käisin traumakas ja pöialuu murd, eemal 2-3näd:(

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1802
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas ger77 Vaata postitust
      Ma siis out, käisin traumakas ja pöialuu murd, eemal 2-3näd:(
      sick! kõlab nagu 2-3 kuud rohkem.. kiiret paranemist!

      Comment

      • margus
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 130

        #1803
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        sick! kõlab nagu 2-3 kuud rohkem.. kiiret paranemist!
        Mässid korralikult näpu sisse ja paned veel labakinda ka otsa ja jalgadega saab mängida küll :P

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1804
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas margus Vaata postitust
          Mässid korralikult näpu sisse ja paned veel labakinda ka otsa ja jalgadega saab mängida küll :P
          Tegu suure varbaga siis :(

          Comment

          • Einbaum
            Räme Fish
            • Aug 2012
            • 14

            #1805
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kui kellegil autos kohta, siis oleks huvi tulla naq lubasin. Et pühapäev mis kell, kus peale saab ja kelle autoga ? :)

            Comment

            • afro_siil
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 78

              #1806
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Endal samuti hetkel transporti pole. Hüppaks ka rendibussi / veeretase auto peale. Andke siis teada, palju bensu/rendi eest igaüks andma peab :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1807
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Kurat, kahju Gerdist :(. Kiiret paranemist.

                See peaks lõplik nimekiri olema praeguse seisuga. Igasugustest muudatustest andke kohe teada!!!

                Müür ja Kaups üritavad rendikat saada. Eks annavad teada.

                17. voor

                Ambla Vallameeskond - FC Pokkeriprod

                02.09, pühapäeval kell 13:00. Ambla staadion.

                1. Lauri
                2. Meelis
                3. Markus
                4. Pumper
                5. Henri
                6. Müür
                7. Max
                8. Veeretas
                9. Karel
                10. Fyte
                11. Tarvo
                12. Andrias (tuleb, aga mängukõlblik 50:50)
                13. Martin A
                14. Timo
                15. Hardi

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #1808
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Mina siis Ambla pühapäeval ei tule. Sai teisipäeval Muruga kokku lepitud, et kui mängijaid on rohkem kui 13 nimekirjas, siis ei hakka tulema mängule. Nagunii tuleb raske mäng ja mul poleks suurt midagi seal teha.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #1809
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kiiret paranemist, Gerd! Kahju rsk...
                    Kas keegi tranpordi osas on targemaks saanud?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1810
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Kaupo on pmst ära bronninud, nad pidid talle veel helistama ja üle kinnitama. Enamvähem võiks juba jaotama hakata. Bussi peale minek on pühap 10.30. Kalevi stata parklast. Autoga on selline keiss, et kui keegi teine autoga ei tule, siis läheb Kaupsi auto käiku, aga keegi teine peab juhtima, sest rendilepingu järgi on tema mikrobussi juht või peab selles autos olema. Kes hakkab teiseks juhiks? Peab Kaupoga kokku ka leppima, kuidas see kätte saada, ta ise 10.00.'st mikrobussi kätte saamas.

                      Edit: kuidagi võiks püüda kaupsi auto ka 10.30.'ks ajada Kalevisse, siis kõigil sama koht. Eks kaupo annab oma arvamuse ka.

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #1811
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Kaupo on pmst ära bronninud, nad pidid talle veel helistama ja üle kinnitama. Enamvähem võiks juba jaotama hakata. Bussi peale minek on pühap 10.30. Kalevi stata parklast. Autoga on selline keiss, et kui keegi teine autoga ei tule, siis läheb Kaupsi auto käiku, aga keegi teine peab juhtima, sest rendilepingu järgi on tema mikrobussi juht või peab selles autos olema. Kes hakkab teiseks juhiks? Peab Kaupoga kokku ka leppima, kuidas see kätte saada, ta ise 10.00.'st mikrobussi kätte saamas.

                        Edit: kuidagi võiks püüda kaupsi auto ka 10.30.'ks ajada Kalevisse, siis kõigil sama koht. Eks kaupo annab oma arvamuse ka.
                        Sealt ei olnud vastust tulnud nii et helistasin ise sinna ja ütles, et mingi broneering oli olemas juba ja pidi mõne tunni jooksul teada andma kas saab või ei saa. Seni pole teada andnud, mingi tund või nii on möödas. Kui juht teada siis võib nii teha et võtan tema peale pühapäeva hommikul ja lähme bussi järgi siis kuhugi ja sealt siis kalevisse, ennem võib ka reisijaid peale korjata, kes lähedusse vms jäävad.

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #1812
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          nii, buss olemas. Hakake ennast nüüd juhtiks pakkuma ja kohti broneerima!

                          Comment

                          • ger77
                            Julm Donk
                            • Jan 2012
                            • 52

                            #1813
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Mulle jääb peale mängijate üks koht vabaks ? Ergutaks teid seal, et need 3 punga ikka ära tuleks ja kui ei tule, siis tagasiteel limpsin MTÜ kulul siidrit:D

                            Comment

                            • afro_siil
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 78

                              #1814
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              bronnin siis bussis 1 koha

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #1815
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Mul load olnud üle 3,5 aasta ja paar rikkumist ainult. Pikalt olin tööl varustajana, kus oli suur mikrobuss (kuni 3,5 tonni) ja sain Tlnas tipptunnil ilusti sõidetud.

                                Võin juhtida seda bussi, juhul kui GPS on olemas

                                Comment

                                Working...