***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marduk
    Julm Donk
    • Sep 2011
    • 34

    #4831
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

    Annan teada, et täna trenni ei tule - uus töökoht on nõudnud mõnedki ööd koodikirjutamist, puhkan.

    Martin

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #4832
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

      eile oli hea trenn!

      Comment

      • Andriano
        Julm Donk
        • Aug 2011
        • 85

        #4833
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

        Algselt postitas jozik Vaata postitust
        eile oli hea trenn!
        tennis oli hea (Y)

        Comment

        • Angelo
          Julm Donk
          • May 2012
          • 71

          #4834
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

          Sorry for missing Tuesday training, I missed the comm here that cup game delayed to 20.06.
          I hope to make tonite as I have some 'logistics issue' with child.
          Hopefully I make it. See ya.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #4835
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

            ship it to africa, the locals will think that it´s albino local and then there is two possibilities:
            it will get eaten by rich afriocans or it will be showd i local circus.

            Problem fixed, then you can play football and drink beer.

            Comment

            • Angelo
              Julm Donk
              • May 2012
              • 71

              #4836
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

              Algselt postitas jozik Vaata postitust
              ship it to africa, the locals will think that it´s albino local and then there is two possibilities:
              it will get eaten by rich afriocans or it will be showd i local circus.

              Problem fixed, then you can play football and drink beer.

              Ahahah mean Uncle Joosep :D
              No way, he is so cute and not even two years old plays already football...it´s Prod´s future :D

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #4837
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                Ise ei jõua täna trenni. Kohtume laupäevasel mängul siis.

                Comment

                • Eero
                  Räme Fish
                  • Nov 2012
                  • 19

                  #4838
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                  Ma ei jõua ka täna trenni ja kuna olen 26.07-ni Rumeenias, jäävad järgmised mängud vahele. Edu!

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #4839
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                    Olen trennidest ja selle nädalavahetusest mängust eemal. Käin jõukas ja proovin jalga käima saada. Paraneb. Edu!

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4840
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                      Selline asi, et kas keegi teisipäeval kui SPK-l trenni tegime, võttis võtme kogemata kaasa ?

                      e: Minu kätte jäigi.
                      Last edited by inward; 14.06.13, 15:05.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #4841
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                        Pole nii ammu Pumperit näinud, sattusin netis nägema sellist pilti http://itnurk.com/teema/597/137719/ ja kohe meenus pumps

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #4842
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                          No nii hullult veel läinud pole, mängin ikka jalgpalli ja sain ka osaline olla Saaremaa superkarika võidus, kus õnnestus lüüa ka võiduvärav (nimelt olen nüüd ründaja - 4 väravat löönud). Samuti osalen Saaremaa meistrivõistlustel ja rahvaliigas.

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #4843
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                            Kõige targem saarlane olevat kõige lollima hiidlase tehtud. Ja üleüldse on hiidlastel kõik parem kui saarlastel, välja arvatud naabrid.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4844
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              No nii hullult veel läinud pole, mängin ikka jalgpalli ja sain ka osaline olla Saaremaa superkarika võidus, kus õnnestus lüüa ka võiduvärav (nimelt olen nüüd ründaja - 4 väravat löönud). Samuti osalen Saaremaa meistrivõistlustel ja rahvaliigas.

                              https://www.meiemaa.ee/index.php?con...=4&artid=53364
                              Väga viis!

                              Comment

                              • Angelo
                                Julm Donk
                                • May 2012
                                • 71

                                #4845
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 21:00 SPK-l ja N 20:30 Männikul

                                Eheh well done Alvin

                                Not coming to training tonite, I have temperature since yesterday and very likely won´t make to game either.
                                Head Jaanipäeva!

                                Comment

                                Working...