***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #4081
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    sain folgil vigastada ja põlv veits pekkis. järgmine nädal pole ka tõenäoliselt tallinnas
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #4082
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      ma olen see nädal kindlasti out jala pärast

      Comment

      • sm0ntaan
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 174

        #4083
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        Esialgu tundub et jätan ka homse trenni vahele. Loodan et neljapäevaks olen korras.

        Comment

        • margus
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 130

          #4084
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          Kiiu mängus viimastel minutitel tõmbasin kergelt põlve ära.. see nädal trennidesse ei tule ja ka igiliikuri mängul ei saa kaasa lüüa :(

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #4085
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            Õige suhtumine Margus, jalad tuleb terveks ravida, mitte igale mängule tormata, sest siis teed suurema vigastusega meeskonnale hoopis karuteene.

            Õhtul siis kõik terved trenni.

            Comment

            • pennu1
              Jube Noob
              • Apr 2011
              • 116

              #4086
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              See nädal trennitesse ei jõua kahjuks ja ei ole kindel et mängulegi jõuan kuigi väga tahaks :)

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #4087
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                Päris nutune seis ma vaatan mänguks, ise ka oli plaan vahele jätta aga kui niipalju mittetulijaid sis annan parima et ikkagi jõuan mängule, kasvõi vähemalt teisele poolajale

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4088
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  Krt, sain ise ka trennis viga randme peale kukkudes. Väga hull pole, elastik peale ja saab mängida küll. Peaasi, et uuesti ei kuku.

                  Nii et jah, just roosiline seis pole pühapäevaks, napilt saame vist enam-vähem koosseisu kokku, seda eeldusel, et Gerd, Max ja Karel ka tulevad.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #4089
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    Joss palun võta siis 1 võistlusvorm ka kaasa, kuna meile lisandub 1 trenniskäinud härra juurde, 30. mängumeheks.
                    Samuti võid Martin Arule mustad püksid ka tuua, kaua ta rohelistega ringi jookseb.

                    Samuti kes on huvitatud, siis me Muru ja Veeretasega tellime homme jalgpallivarustust endale saidilt:


                    Kes on huvitet PM mulle homme. Siit leiab odavaid asju, aga postimaks on 18 euri, seega oleks mõtekas mitmepeale tellida, eriti kui mingi 10 eurise vidina ainult ostad.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #4090
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      mina ei tea kui hästi ma jõuan kohale =) seega minu peale loota ei tasu, uus mees muidu regatud ja puha?

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #4091
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        Täna tegeleme sellega. Ok äkki siis vahetame kuidagi särke.

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #4092
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          Õnnitleks foorumis ka siis nikit pulmasadamasse jõudmise puhul.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4093
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            Ega keegi juhuslikult musta põlvesidet kaasa ei võtnud Kalevist ? Kodust ei leia. Äkki jätsin Kalevisse riietusruumi või väljaku äärde sinna kabiini....

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #4094
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                              Õnnitleks foorumis ka siis nikit pulmasadamasse jõudmise puhul.
                              ty
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #4095
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                Õnne ka tagantjärgi sulle Niki!

                                Saad kohe ühe ülesande ka :D Vaata meie viimase kolme-nelja kuu maksed üle, kes palju maksnud ja palju võlgu on. Meil rahaasjad pole jälle just parimas korras, suvel vähe käijaid ja seega vähe maksjaid, kuigi aasta alguses sai kokku lepitud, et makstakse sõltumata trenniskäimisest. Eelmise kuu sai ära makstud, kuna siis kodumänge polnud, aga selle kuuga võib raskeks minna. Alates sellest kuust teeme ka erandi õpilastele, et nemad maksavad €15 kuu, käib siis Martin A., Hardi ja Henri kohta. Loodetavasti ilmuvad siis trenni ka. Üliõpilastele soodust teha paraku ei saa, sest siis oleks eelarve kohe kummuli.

                                Paneks võlglaste listi üles ja mängu saamine hakkab ka sõltuma maksmisest, kui ikka pikalt võlgu, siis mänguaeg ka selle jagu lühem. Peab karmima joone võtma, korralikult maksjate suhtes on see äärmiselt ebaaus ikkagi, kui mõni ära ei maksa.

                                Comment

                                Working...