***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andrias
    Julm Donk
    • Apr 2012
    • 37

    #4681
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
    Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4682
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      Algselt postitas andrias Vaata postitust
      Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
      Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?
      3 nädala pärast treenime väljas juba. Ja liigaks registreerijaid on piisavalt (võiks rohkem, kuid aega on veel). Lisaks, viimasel kolmel treeningmängul on ju vahetusmehi ka olnud.

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #4683
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Andriase mure on tõsine, aga selle asemel ,et muretseda suure maksumuse kohta per mängija, peaks muretsema et vähe mehi käib. Treeningtingimused peavadki head olema! Rohkem mehi trenni. Ise olin haige ja seetõttu ei saanud tulla, muidu kogu aeg kohal.....

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4684
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Algselt postitas jozik Vaata postitust
          Andriase mure on tõsine, aga selle asemel ,et muretseda suure maksumuse kohta per mängija, peaks muretsema et vähe mehi käib. Treeningtingimused peavadki head olema! Rohkem mehi trenni. Ise olin haige ja seetõttu ei saanud tulla, muidu kogu aeg kohal.....
          Praegu on selle kohapealt kerge mõõn, ega midagi teha ei ole. Hetkel ju 8 põhimeest, kes mängiksid liigat ja käiksid regulaarselt trennis on vigastatud või reisil (mina, margus, pastilaa, gerd, tarvo, fyte, veeretas, karel). Küll kevade poole asjad parenevad.
          Last edited by inward; 19.02.13, 09:16.

          Comment

          • ussdoktor
            Julm Donk
            • Apr 2011
            • 76

            #4685
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Minu esimese mängu järel oli esmamulje üsna ehmatav. Kops oli suhteliselt koos esimese kümne minutiga, peaaegu poole aasta pikkune talvine mõnulemine on korraliku põntsu andnud vastupidavusele. Jäin vahepeal ka haigeks. Kuid oleksin täna suure tõenäosusega jälle kohal ja seda ka edaspidi. Ilm on ka soojemaks läinud, paarteist kraadi miinust oli minule mängimiseks ikkagi liig.
            Trennideks raha poetamine ei ole probleem :) Millal väljas hakkate mängima ning kas samal väljakul?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4686
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
              Minu esimese mängu järel oli esmamulje üsna ehmatav. Kops oli suhteliselt koos esimese kümne minutiga, peaaegu poole aasta pikkune talvine mõnulemine on korraliku põntsu andnud vastupidavusele. Jäin vahepeal ka haigeks. Kuid oleksin täna suure tõenäosusega jälle kohal ja seda ka edaspidi. Ilm on ka soojemaks läinud, paarteist kraadi miinust oli minule mängimiseks ikkagi liig.
              Trennideks raha poetamine ei ole probleem :) Millal väljas hakkate mängima ning kas samal väljakul?
              Männikul pole hullu midagi, stabiilselt 0 kraadi peaks seal temperatuur olema. Teised satsid teevad talv läbi väljas trenni. Märtsi kolmandast nädalast alates lähme meie välja. Üks trenn hakkab olema Wismaris (Wismari 15a), teine Lasnamäe SPK staadionil ( Peterburi tee 15). Täpse info aegade ja päevade kohta edastan õige pea.
              Last edited by inward; 21.02.13, 17:15.

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #4687
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Wismarile mingisugust alternatiivi ei ole? Kindel plaan trenni naasta u aprilli lõpus ja kui füsiolt loa saan. Esimestel liigamängudel arvatavasti ei osale...

                Comment

                • Max
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 339

                  #4688
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Tervitused suvepealinnast :P
                  On lootus mind varsti trennis näha. Uuest nädalast pealinna töölainele. Gripp võttis mul olematutest kilodest mitu kilo aga loodan et vaiskelt toibun ja saab asja.
                  Ehk küsimus kas mustamäelt liigub ka tavaliselt neljarattalisega keegi männikule või ei?

                  Comment

                  • andrias
                    Julm Donk
                    • Apr 2012
                    • 37

                    #4689
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Tavaliselt liigun, selle P kohta ei oska veel öelda.

                    Comment

                    • Max
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 339

                      #4690
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Arvatavasti veel kosun ja kas 27 või hiljemalt 6 märts tahaks platsil olla :) 3-s suure tõenäosusega kinni. Aga eks ma võtan ühendust sis

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4691
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        AleCoqi ja Erra koostöö raames saame endale uued vormid (23x vormi) tasuta. Ilmselgelt panin meid nimekirja ja osutusime ka nende 60 õnneliku klubi hulka :P. Nüüd peaks ära valima vormi tüübi ja värvid. Tellimuse peab üsna kähku neile edastama, võiks koos ära valida.





                        Comment

                        • difender
                          Jube Noob
                          • Sep 2011
                          • 149

                          #4692
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Kas see AleCogi kiri jääb muidu särgile peale? Mitte, et mul midagi selle vastu oleks.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4693
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Ise mõtlesin, et võiks üleni valge olla, kedrad samuti. Trennis kunagi keegi rääkis mingist Norwichi analoogist :D. Tulistage.

                            Väravavahi vormi saab siit:


                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            Kas see AleCogi kiri jääb muidu särgile peale? Mitte, et mul midagi selle vastu oleks.
                            See jääb peale küll.

                            Comment

                            • andrias
                              Julm Donk
                              • Apr 2012
                              • 37

                              #4694
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Valge liiga hullult ei määrdu?
                              See sama kollane/sinine oleks hästi märgatav iseenesest :P

                              Aga üldiselt mul vahet ei ole, ega vorm ju ei mängi :P

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #4695
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Mahe uudis!

                                Algselt postitas andrias Vaata postitust
                                Valge liiga hullult ei määrdu?
                                +1

                                Kas mängijate numbrid jäävad samaks nagu eelmine hooaeg? Kas panid siia kogu värvivaliku? Piltidel paremal on näha ka erkpunast varianti veel... (PP logoga ja endise vormiga läheks kokku...)

                                Kas saab kombineerida värve? (nagu vana vorm)...
                                Last edited by TrvP; 25.02.13, 14:33.

                                Comment

                                Working...