Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?
Selline küsimus, et kas meil on mõtet seda kallist Männiku halli rentida, kui meid on trennis nii 8-12 inimest (kellest liigat mängivad nii 75%)?
Siit ka teine küsimus, kas me liiga mängudeks saame üldsegi võistkonna kokku?





Comment