***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ussdoktor
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 76

    #4756
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Wismaris päris muru muidu?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4757
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
      Wismaris päris muru muidu?
      Kunst ikka.

      Comment

      • Piigert88
        Räme Fish
        • Mar 2013
        • 7

        #4758
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        Kell 19.00 või 20.00 trenn??

        Comment

        • Piigert88
          Räme Fish
          • Mar 2013
          • 7

          #4759
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          oih vaatasin valesti ennem:D
          20.00 ikka

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4760
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Kuidas Wismaris väljak oli eile ?

            Comment

            • andrias
              Julm Donk
              • Apr 2012
              • 37

              #4761
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Wismari oli ilma kohta täitsa okei. Saime mängida sellise osa peal, kus lund põhimõtteliselt ei olnud. Miinuskraadidega mingit pehmust muidugi oodata ei tasu, et kellel põlvedega probleeme, siis võib veel vabalt haiguslehel olla :P

              Comment

              • Angelo
                Julm Donk
                • May 2012
                • 71

                #4762
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Kuidas Wismaris väljak oli eile ?
                Pitch quite clean, even though it´s a very hard surface, my feet were aching quite a bit after. However nothing more or less than any average pitch in Tallinn (except Kotka, Maarjamäe and Sportland Arena).
                The problem is with shower and changing room. I mean, after training in the cold, would be nice to take a nice hot shower in a warm environment. Wismari´s got not either one of the other. When I was back home I felt so cold like I did never take a shower.
                I know many don´t take the shower after, but maybe many of us would if it were places like SPK?
                I guess there are some time issues with having SPK on Tuesday evenings, isn´t it?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4763
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Paraku SPK väljak pole veel treenimiskõlblik, siis tänane trenn toimub samuti Wismaris, kell 20:00. Poor Angelo :P

                  Algselt postitas Angelo Vaata postitust
                  Pitch quite clean, even though it´s a very hard surface, my feet were aching quite a bit after. However nothing more or less than any average pitch in Tallinn (except Kotka, Maarjamäe and Sportland Arena).
                  The problem is with shower and changing room. I mean, after training in the cold, would be nice to take a nice hot shower in a warm environment. Wismari´s got not either one of the other. When I was back home I felt so cold like I did never take a shower.
                  I know many don´t take the shower after, but maybe many of us would if it were places like SPK?
                  I guess there are some time issues with having SPK on Tuesday evenings, isn´t it?
                  I understand your concern - the bathroom is quite poor, to say the least. At the moment there aren't any free times in SPK. As the season progresses it gets better and warmer, it's only once a week in Wismari (exception to this week).
                  Last edited by inward; 14.03.13, 10:40.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #4764
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Natukene hooaja eelset juttu. Treener on hankinud meile kolm uut mängijat: üks vv, kes hakkaks ainult trennis käima ja kaks väljakumängijat, kes plaaniksid tõenäoliselt ka liigat mängida. Arvestades, et registreerinuid on 24 ja pooled pole neist maksnudki veel, siis ma ei näe küll põhjust miks mitte. Kaks mängijat on ka vähemal või rohkemal määral seotud pokkeriga.

                    Timo Huttunen - 91 a. sündinud, mängis eelmine hooaeg TLÜ (III liiga võitja), poolkaitsja/ründaja. Pokkerit ei mängi.

                    Lauri Lendsalu - 92 a. sündinud, poolkaitsja, mängis üleeelmisel hooajal Nõmme Kalju II ridades (II liigat), 2012 jäi vigastuse tõttu vahele. Tema käib trennis ka juba. Pokkeri kohapealt mängib väiksemaid turniire.

                    Raldo Täll, 92 a. sündinud, väravavaht, eelmine koduklubi TLÜ (III liiga), tema peaks hakkama trennis käima ja vajadusel ka Markust asendama. Marek tahab, et trennis oleks väravavaht alati olemas. Mängib ka pokkerit.

                    Comment

                    • Angelo
                      Julm Donk
                      • May 2012
                      • 71

                      #4765
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Paraku SPK väljak pole veel treenimiskõlblik, siis tänane trenn toimub samuti Wismaris, kell 20:00. Poor Angelo :P



                      I understand your concern - the bathroom is quite poor, to say the least. At the moment there aren't any free times in SPK. As the season progresses it gets better and warmer, it's only once a week in Wismari (exception to this week).
                      No problem
                      Still injured this week and about to leave for home, so I´m waiting for April eagerly 0: )

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Natukene hooaja eelset juttu. Treener on hankinud meile kolm uut mängijat: üks vv, kes hakkaks ainult trennis käima ja kaks väljakumängijat, kes plaaniksid tõenäoliselt ka liigat mängida. Arvestades, et registreerinuid on 24 ja pooled pole neist maksnudki veel, siis ma ei näe küll põhjust miks mitte. Kaks mängijat on ka vähemal või rohkemal määral seotud pokkeriga.

                      Timo Huttunen - 91 a. sündinud, mängis eelmine hooaeg TLÜ (III liiga võitja), poolkaitsja/ründaja. Pokkerit ei mängi.

                      Lauri Lendsalu - 92 a. sündinud, poolkaitsja, mängis üleeelmisel hooajal Nõmme Kalju II ridades (II liigat), 2012 jäi vigastuse tõttu vahele. Tema käib trennis ka juba. Pokkeri kohapealt mängib väiksemaid turniire.

                      Raldo Täll, 92 a. sündinud, väravavaht, eelmine koduklubi TLÜ (III liiga), tema peaks hakkama trennis käima ja vajadusel ka Markust asendama. Marek tahab, et trennis oleks väravavaht alati olemas. Mängib ka pokkerit.
                      Young guns, good!

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4766
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        Keegi täna trenni minnes Lasnamäelt juhuslikult ei sõida läbi?

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #4767
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Pealkirjas võiks trenniajad õigeks panna. Tekib vähem arusaamatusi. Ei teagi täpselt kelle võimsuses seda muuta on.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4768
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                            Õige märkus, parandatud. Nii täna oli vähemalt 10 meest trennis - päris külma ilma trotsimas. Loodetavasti läheb paremaks, nii ilmad kui ka trennis käimine. Ise sai ka esimene trenn tehtud üle pika aja, väga hea oli.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4769
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                              Homme siis trenni ei toimu, sest paljud lähevad koha peale Eesti - Andorra mängu vaatama. Kohtume neljapäeval trennis.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4770
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T 20:00 Wismaris ja N 19:00 SPK-l

                                Homne trenn toimub SPK-l, kell 19:00.

                                Comment

                                Working...