Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis
Seda NEATH roosat särki ma sealt valikust küll ei tuvastanud, ise otsisid netist ? Peab üle küsima, kas sellist roosat särki oleks ka võimalik tellida või mitte. Muidu selline vorm oleks päris viis 
Ma olen sinuga nõus. See jääb ka edaspidi meie põhivormiks.
Algselt postitas jozik
Vaata postitust

Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust

Comment