***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4711
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Seda NEATH roosat särki ma sealt valikust küll ei tuvastanud, ise otsisid netist ? Peab üle küsima, kas sellist roosat särki oleks ka võimalik tellida või mitte. Muidu selline vorm oleks päris viis
    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ma kusjuures mõtsin tõsiselt, et meil oli väga ilus vorm. siit ei leia küll praegu midagi sama kena
    Ma olen sinuga nõus. See jääb ka edaspidi meie põhivormiks.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #4712
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

      obv eelmine põhivorm. ja teise vormina ma kannaks lillat v roosat mõnuga.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4713
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        ok, siis sain valesti aru enne
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #4714
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          obv eelmine põhivorm. ja teise vormina ma kannaks lillat v roosat mõnuga.
          +1

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #4715
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Üks väikene idee. Nüüd kus meil on kaks eri värvi vestikomplekti, siis katsume ühte värvi vestid hoida ühes pallikotis ja teist värvi teises pallikotis. Siis kui juhtub, et üks pallikott jääb kogemata trenni tulemata, siis saab trennis ikka veste kasutada ( katsu sa olla üks per**vest ilma vestita ;-) )

            ma see kolmapäev trenni ei jõua, sest töökohustused sunnivad takka, aga pühapäeval olen kohal.

            MEHED KÄIGE TRENNIS!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4716
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              Algselt postitas jozik Vaata postitust
              Üks väikene idee. Nüüd kus meil on kaks eri värvi vestikomplekti, siis katsume ühte värvi vestid hoida ühes pallikotis ja teist värvi teises pallikotis. Siis kui juhtub, et üks pallikott jääb kogemata trenni tulemata, siis saab trennis ikka veste kasutada ( katsu sa olla üks per**vest ilma vestita ;-) )

              ma see kolmapäev trenni ei jõua, sest töökohustused sunnivad takka, aga pühapäeval olen kohal.

              MEHED KÄIGE TRENNIS!
              Nõus, nii peabki olema. Kui palju pühapäeval trennis mehi oli ?

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #4717
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                10+ treener

                positiivne on see et Markus oli kohal ja ta on vahepeal pudru söönud

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #4718
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Kõik helesinise-kollase-rohelise kombod jätaks mina vormist välja. Liiga juunior. Tume on ilus. See punane inwardi algses postis on okish, a teiseks vormiks ei sobi. Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.
                  Last edited by Karelkorm; 26.02.13, 01:42.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4719
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                    Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.
                    sina zenja fokin vä?

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #4720
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      jah, free coaching

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4721
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                        Kõik helesinise-kollase-rohelise kombod jätaks mina vormist välja. Liiga juunior. Tume on ilus. See punane inwardi algses postis on okish, a teiseks vormiks ei sobi. Must v roosa vb ka ju olla, a roosad sokid küll mitte. Ja pükste pikkuse/laiuse suhe võiks ka normaalne olla, muidu on back to 90s ja kõik panevad oma rannapüksid jälle mängule.
                        Õiged märkused. Jääb siis see roosa särk NEATH ja mustad püksid, roosa triibuga ning valged kedrad.
                        Meie põhivormi püksid on jah pisut lühikesed, peaks siis kõik püksid äkki L suuruses võtma. Ja numbrid selja peale musta värviga ? Any last thoughts, homme annan tellimuse sisse.


                        Last edited by inward; 26.02.13, 15:12.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #4722
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          Roosad kedrad oleksid ikka nummimad. Samas kui osadele roosa ei kõlba ( roosa on parim mannavahu värv muide ), siis peaks pigem võtma mustad kedrad. Sest ei särgil ega pükstel pole valge haisugi.........

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4723
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Ma üritasin seda musta ka endale ette manada, et kuidas me siis välja näeksime. Huvitav kompott tuleb igal juhul.

                            Comment

                            • andrias
                              Julm Donk
                              • Apr 2012
                              • 37

                              #4724
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Samades värvides kedrasid ei saa?
                              Mingi mustad mõne roosa triibuga vms?

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #4725
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                Kahju, et muru oma ihaldatud särgisoovi läbisurus.

                                Comment

                                Working...