***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4696
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

    Algselt postitas andrias Vaata postitust
    Valge liiga hullult ei määrdu?
    See sama kollane/sinine oleks hästi märgatav iseenesest :P
    Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    +1

    Kas mängijate numbrid jäävad samaks nagu eelmine hooaeg?
    Ei tea, spordisärgid kui kohe paned peale mängu pessu lähevad kenasti puhtaks.
    Seda vaatab, alguses tellin 2-24 nr-tega särgid ära. Printimise eest tuleb maksta, kokkku tsirka 24€ seega peale numbrite midagi rohkem ei prindi, sest kunagi kunagi võib meil logo ikkagi vahetusse minna jne.

    Algselt postitas TrvP Vaata postitust
    Kas panid siia kogu värvivaliku? Piltidel paremal on näha ka erkpunast varianti veel... (PP logoga ja endise vormiga läheks kokku...)

    Kas saab kombineerida värve? (nagu vana vorm)...
    Kõrval olevat värvivalikut saab ka võtta jah. Kombineerida saab muidugi, aga vastavalt nö 4 erinevale särgi-pükside stiilile, mis meile ette on antud.
    Last edited by inward; 25.02.13, 14:36.

    Comment

    • jozik
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 437

      #4697
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis




      selle versiooni valge särk punase jollerdisega ( ütleme et siis triibuga ), punased püksid valge triibuga ja valged kedrad

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #4698
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

        või siis ikkagi valged püksid aga krt kui neid on ainult sinise triibuga, siis peaks ka särgi sellise sinise triibuga võtma

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #4699
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

          lillad või roosad - väga ei meenu, et eestis keegi jalkamees nii gays vormis julgeks mängida. see foorum on teistmoodi ja mina mängiks hea meelega. valge on igav.

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #4700
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

            Punane särk (musta jollerdisega), punased püksid (musta jollerdisega) ja mustad või punased kedrad?

            Kas jääme vanade värvide juurde või totaalselt uus värvikombo?

            Pastilaa, vb miskit sellist outfit'i:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by TrvP; 25.02.13, 14:45.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #4701
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

              imo võiks jääda ka nii nagu eelmine aasta. see oli ikka äge. aga wp lauri!
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #4702
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                Kindlasti tuleks võtta uus värvikombo, siis oleks kahed vormid ikkagi .

                Väikese summa võiks ikkagi maksta ka nende eest, sümboolse pigem ja selle eest siis kas maksta bussisõite või varustust...

                Krt ma ei pannudki tähele neid lillasid ja roosasid. Roosa oleks selles suhtes lahe, et see värv pidavat agressiivsust maha tõmbama, saaksime koha laksust vähem kollaseid kaarte. Aga krt siis võidakse meid nõmme triibupoistega seostada. Pigem võtaks tõesti lilla. Kui juba siis juba. Värv komplekse ei tekita!!! ja pealegi nagunii Muruntaule meeldiks kui me mängiksime ainult kubemekaitsmetes ja kedradega.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4703
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                  Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                  Punane särk (musta jollerdisega), punased püksid (musta jollerdisega) ja mustad või punased kedrad?

                  Kas jääme vanade värvide juurde või totaalselt uus värvikombo?

                  Pastilaa, vb miskit sellist outfit'i:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  imo võiks jääda ka nii nagu eelmine aasta. see oli ikka äge. aga wp lauri!
                  Samad värvid küll ei jäta, võõrsilvorm või 2. vorm peaks olema teistes värvides kui põhivorm.
                  Päriselt ka mõtlete, et võtame lilla või heleroosa vormi endale ? :D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Angelo
                    Julm Donk
                    • May 2012
                    • 71

                    #4704
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                    Errea is just soooooooooo cool! Congrats on choice guys...yes, it´s Italian produce :)

                    So we´re won´t be anymore ´reds´? Or are those samples just for the style?

                    I´d say I´d go for this model: http://www.upload.ee/image/3100981/3.jpg

                    And I´d go for white-read combination even though also this yellow-blue looks nice.

                    Comment

                    • difender
                      Jube Noob
                      • Sep 2011
                      • 149

                      #4705
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                      Ei miks mitte võtta roosa või lilla vorm meeskonnale. Massist erineda on vägagi hea minu meelest. Iga inimene mõtleb lõppude lõpuks oma rikutuse tasemel .

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4706
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                        Lillal pole midagi viga, Fiorentinal on ju põhivorm lilla. Heleroosa tundub võibolla liiga lääge, aga minugipoolest ega mul emb kumma vastu midagi väga ei oleks .

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #4707
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                          eks meile meeldivad triibud: ma olen pastilaaga nõus ja teda me peaksime ka kuulama, parajalt paks mees parimais eluaastais. Ei olnud see idee tal tingitud keskeakriisist, kus peamine tung on küljeluu välja vahetada noorema mudeli vastu. Tema kui kunsti hariduse omandanud mees teab nii mõndagi öelda fengshuist ja esteetikast.

                          Seega võiks meie vorm tõesti välja näha selline:





                          ja armsad roosad kedrad ka veel. Meeskonna kaptenil on kedrad veel armsate helesiniste šlehvidega.

                          Comment

                          • Angelo
                            Julm Donk
                            • May 2012
                            • 71

                            #4708
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            Ei miks mitte võtta roosa või lilla vorm meeskonnale. Massist erineda on vägagi hea minu meelest. Iga inimene mõtleb lõppude lõpuks oma rikutuse tasemel .
                            Nothing against pink, it´s Palermo´s colours, my birthtown

                            Comment

                            • Angelo
                              Julm Donk
                              • May 2012
                              • 71

                              #4709
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                              Algselt postitas jozik Vaata postitust
                              eks meile meeldivad triibud: ma olen pastilaaga nõus ja teda me peaksime ka kuulama, parajalt paks mees parimais eluaastais. Ei olnud see idee tal tingitud keskeakriisist, kus peamine tung on küljeluu välja vahetada noorema mudeli vastu. Tema kui kunsti hariduse omandanud mees teab nii mõndagi öelda fengshuist ja esteetikast.

                              Seega võiks meie vorm tõesti välja näha selline:





                              ja armsad roosad kedrad ka veel. Meeskonna kaptenil on kedrad veel armsate helesiniste šlehvidega.

                              http://b2b.errea.workup.it/images/ca...410_000478.jpg
                              Nice nice!

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #4710
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid K ja P 20.30. Männiku hallis

                                ma kusjuures mõtsin tõsiselt, et meil oli väga ilus vorm. siit ei leia küll praegu midagi sama kena
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...