***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3466
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Lihtsalt selle lokaali Drink baari meeskond, lambisats ühesõnaga, kuskil võistlustel ei mängita jne ?

    Siis mul oli õigus algusest peale :D
    Last edited by inward; 02.03.12, 17:16.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3467
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Päris lambisats vist pole, richard Barnwell on mänginud isegi levadias ja on korraliku tasemega mängija, lisaks see esindaja Jimmy on Fytega seal saalijalgpallitrennis osaleja. Arvan, et mängida nad oskavad.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #3468
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Selge pilt, eks seda ole näha, kuidas nad suurel platsil hakkama saavad. Praegu veel 100% ära kinnitanud ei ole ?

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #3469
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Hommikul rääkisime, siis lubas treeneriga arutada ja õelda mulle. Pole veel kõnet saanud.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #3470
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Updaten siis info siia ka:

            24.03.12 kl 14:00 on mäng Drink Inter FC-ga, ehk siis viimane sõprusmäng enne Väikest karikat.

            Samuti vestlesin täna Kalevi staadioni esindajaga, kes kinnitas, et meil on EMV -l pühapäeviti kl 12:00 kodumängud, samuti lubas ta vaadata meile trenniaegu, ütlesin et praegu sooviks teisipäevaks aega, lubas vaadata, aga mais pidi juba rohkem aegu saada olema ja hinnad pidid ka odavamaks minema.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #3471
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Selge pilt, aprilli kuus on siis trennid T 20:00 Wismari ja N 19:00 SPK. SPK-s ma pean mais ka uuesti uuendama nö trenni tegemise aega. Oleks hea, kui saaks Kalev ja SPK oma trenni pidamiste kohaks maist. Tekiks koduväljaku efekti ka rohkem.

              FC Inter Drinki event. https://www.facebook.com/events/347088921996762/

              e: Kuidas kohtunikuga on Järva-Jaaniga mänguks ? 20 euri jah. Oleks vaja siis kolme mängijat lisaks minule, kes võtaks sularaha kaasa 5€, järgmine kuu oleks kuumakse muidugi mõista 5€ võrra vähem.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #3472
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Selge pilt, eks seda ole näha, kuidas nad suurel platsil hakkama saavad.
                Levadias mänginud vennal kindlasti suurel platsil väga raske. Olen teda näinud mängimas - väikeste karika finaalis Emmaste eest paar aastat tagasi Kadriorus. Igatahes tegi suht koht mängu ära :P.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3473
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  No loeb siiski terve meeskond ka. Aga minu nkn selline kõrk ja ennatlik suhtumine oli tingitud sellest, et ma ei teadnud algul, mis meeskonna ametlik nimigi on (Drink baari lokaali sats ei kõla just hirmutavalt) ja teisalt, et nad ei EMV, rahvaliigas või futsali liigaski osale. Siis eeldasin, et ikkagi meie peaks suurel väljakul nö favoriidid olema. Tausta uurides paistab, et viimane sõprusmäng nendega tuleb meil kõike muud kui kerge mäng. Spartat võitsid nad 6:1. Võib kaaluda, et seda venda tuleb siis personaalselt katma panna keegi.

                  Muideks Tapa mängus panime ka Kaidu Demidjuki ainuüksi jälgima ja Kait sai väga hästi hakkama.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #3474
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Võib kaaluda, et seda venda tuleb siis personaalselt katma panna keegi.
                    See oleks variant tõesti erandkorras - teise liiga tasemel igatahes avanes/jooksis ta lihtsalt kõik vennad üle - lõi vist kaks kolli kui ma ei eksi. Pumper teab muidugi kindlasti paremini, kuidas peenhäälestada meie supervõistkonda :D.

                    Comment

                    • Postiljon
                      FPP Pro
                      • Sep 2011
                      • 203

                      #3475
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Tahtsin teada, kas veel on oodatud inimesi trenni? Mul tuttav kes on 2 aastat käinud kalevis vahedega aga jättis pooleli otsib nüüd madalat satsi. Suudab igalpool mängida.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #3476
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Trenni ilmselt ikka. Samas, eks Pumper kinnitab üle. Trennis käib ka juba päris palju, liiganimekirja läheb keeruliseks.

                        Hetke nimekiri spoileris. Niki võid ka teada anda, kas on uusi makseid tulnud, saan tabelit uuendada. Pmts ma ei teagi, mis saab, kes ees see mees. Kes veel maksnud pole, peavad otsustama lähiajal, kas soovivad liigat mängida või mitte. Teiseks uutele mängijatele - hoolitsege, et litsentsid oleksid tehtud ja/või pikendatud ning mängijakaardid teie käes.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3477
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Tulgu trenni, vaatame üle, me siiani otsime ründajat, kuna meie Meelis sõjaväes ja Max vigane.
                          Aga eriti muudele positsioonidele kedagi ei otsi, sõprusmängudel katsetame ka erinevaid uusi ründajaid.

                          Rääkisin Kalevi härraga ja palusin maiks meile 2 aega bookida, eeldatavalt neljap ja teisip.
                          Last edited by Pumper; 05.03.12, 20:15.

                          Comment

                          • Max
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 339

                            #3478
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Täna oli küll kev olla aga suure tõenäosusega omme trennis tagasi; panin liigaraha + sümboolsed kuutasud teele ja litsensi pikenduse sai ka tehtud. Platsil näeb!!!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #3479
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Ja su sõber vv-ga ei ole lootust, et trenni naaseb või liigat mängib ? Markus on küll hea väravavaht, aga eks kõike võib juhtuda ja päris kõiki mänge ta nkn ei saa mängida vb. Eks siis Gerd/Mario peab hädast välja aitama.

                              Comment

                              • Max
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 339

                                #3480
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Vahepeal isegi mõtles kui väljas hakkab pihta. Hetkel mäepeal rangluu läks paigast tal, et kui korda saab sis küsin uuesti. Enne hooaja keskpaika saab veel regada ex?

                                Comment

                                Working...