***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3616
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

    Ei pea, sinuga on kõik korras.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3617
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

      ok ty
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #3618
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

        Jätan pühapäevase ja teisipäevase jooksu trenni vahele. Nädal aega suur köha olnud ja nohu. Proovin selle ära ravida.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #3619
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

          Täna siis Kalevi peastaadioni jooksuradadel jooksutrenn kl 18:00!

          Samas lõpetame ka testid, millega alustasime talvel, uued mehed ei pea tegema.

          Comment

          • difender
            Jube Noob
            • Sep 2011
            • 149

            #3620
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Täna siis Kalevi peastaadioni jooksuradadel jooksutrenn kl 18:00!

            Samas lõpetame ka testid, millega alustasime talvel, uued mehed ei pea tegema.
            Ma täna ei saa tulla. Kas neljapäeval saaks ka testi teha või saab ainult täna?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #3621
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

              No problem, täna alustame ja siis lõpetame kui kõik on teinud oma teise katse.

              Comment

              • afro_siil
                Julm Donk
                • Oct 2011
                • 78

                #3622
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                Olen haige, ei tule täna..

                Comment

                • jozik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2011
                  • 437

                  #3623
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                  Ma isegi lakun haavu. Homme arsti juurde, vaatan mis räägib. seega tervislikel põhjustel täna tulla ei saa.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #3624
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                    Hea trenn oli, 17 meest oli kohal, saime natuke teste teha ja tegime muudki huvitavat. Jooksime Cooperi testi, mis läbiti üpriski edukalt. Ilus ilm oli ja tuju hea, kahju et kõik tulla ei saanud oli kasulik kokkuvõte kõigi võhmast.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #3625
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                      Olen paaris teises trennis täheldanud, mida võiks meil ka kasutusele võtta. Trenni teisel poolel, kui on mänguaeg, siis selle asemel, et mängida kahe keskmise väravaga, võiks kasutada üht suur/normaal väravat, kus Markus seisab.

                      *Harjutab ründajate suurel väraval realiserimist.
                      *Parandab kauglööki suurele väravale.
                      *Markus saab rohkem vv mänguaega suurel väraval, tuleb kasuks liigas jne.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #3626
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                        Täitsa normal plaan. Kui trennis väiksem seltskond vms... Mitu vs mitu saab umbes teha, kui 16 kastis mängiks enamvähhem... 7 x 7 ja vv?

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3627
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                          Lauri täitsa ok mõte, paar korda oleme teinudki ju nii, aga Markus hetkel puhkab oma näppe, need on viga saanud.

                          Me ei pea ainult kastis palli hoidma, meil on ju markerid ka olemas.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #3628
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                            Jah, ei pea trahvikastis ainult siis mängima, vaid vajadusel markeritega äärtest piirata.

                            Igal juhul täna Punase tänava väljakul teeme kerge vuti 15:00-16:00 aeg. Kui keegi huvitatud.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #3629
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                              Nonii esimesed videod on üleval.

                              Vabandan sita kvaliteedi, hülgemöla ja väriseva käepärast. Esimesed vasikad lähevad ikka aia taha. Edaspidi katsun olla operatiivsem. Paneks kokku ka highlightid, kui kellelgi on arvamusi mis peaks seal sees olema, siis andku mulle teada mis minutil äktsion toimus.

                              This is &quot;Pokkeriprod vs EstonVilla 1 poolaeg&quot; by Joosep Poom on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

                              This is &quot;Pokkeriprod vs EstonVilla 2 poolaeg&quot; by Joosep Poom on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #3630
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                                Algselt postitas jozik Vaata postitust
                                Nonii esimesed videod on üleval.

                                Comment

                                Working...