Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Minimaalselt 25 mängijat registreerime kindlasti, tõenäoliselt tuleb pmts täis. Võimalusel peaks siiski 1-2 kohta vabaks jätma...
Päris korralikuks andmiseks läheb, kes põhikoosseisu mahub :D. Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D
Minimaalselt 25 mängijat registreerime kindlasti, tõenäoliselt tuleb pmts täis. Võimalusel peaks siiski 1-2 kohta vabaks jätma...
Päris korralikuks andmiseks läheb, kes põhikoosseisu mahub :D. Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D

Comment