***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3226
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Meil tavaettevõtele, kelle tegeusvaldkond pole pokker, kasiino jne.... kohandatud sponsorikirja veel pole, st hetkel on just nö argumendid sponsori poolse kasuga just pokkeriga seotud ettevõte suunitlusega. Eks, siis vaatame edasi, kui peaks korvi saama kõigilt. Kuigi ma ise olen üsna positiivne.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3227
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Lihtsalt infoks, et inglise keelse sponsorkirja variandi saaksin inglise filoloogia doktorandil lasta üle vaadata/parandada, kui vajadus peaks tekkima. Päris tõlkimiskohustust talle panna ei taha.
      Okei, ma lasen selle ära tõlkida, loodetavasti lähipäevil saab tehtud. Siis anname selle sinu tuttavale üle kontrollimiseks. Vaatame lõpptulemuse oma meilinglistiga üle, kui sobib, siis tuld. Tahaks see nädal ametlikult Pokerstarsile ära saata kirja.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #3228
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Sponsorikirjadega on asjalood niimoodi, et kui ühe firmaga suhtlemine käib, siis enne me kirja välja ei saada, kui on selge, et firmalt X me midagi ei saa, siis on roheline tuli järgmise firmaga suhtlemiseks. Ranka annab info, mis saab. Üldiselt sain aru, et tal läks kiireks ja võtan läbirääkimised enda peale, kuna mul kool pole veel alanud ja aega natuke on.

        Lisaks on plaanis uus sõprusmäng (osad mängijad on avaldanud soovi), saatsin juba staadioni päringud laiali. Sõprusmäng siiski tuleb täiendavalt trennidele ja maksame ise kinni (ca 5 euri per inimene), kuna hetkel klubi eelarve väike. Sõprusmängu eeldatavaks partneriks on Rahvaliiga meeskond Keemik. Kui soovijaid piisavalt ei ole, siis muidugi mängu ei toimu, minu kui treeneri hinnangul otsest vajadust pole mänguks (kuigi mängu toimumisel neljapäeval või reedel asendaks see 1 trennikorra, mida meil oleks hädasti vaja).
        Last edited by Pumper; 31.01.12, 10:45.

        Comment

        • difender
          Jube Noob
          • Sep 2011
          • 149

          #3229
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvelale väravaid lüüa :P.

          Vabandan offtopicu pärast.
          Last edited by difender; 31.01.12, 11:29.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #3230
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa. Siia võid kirjutada igast mula, isegi jõululaua trikkidest, siin keegi pahandama ei hakka peale Inwardi:D

            Comment

            • margus
              Jube Noob
              • Jul 2011
              • 130

              #3231
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Sõprusmäng jee :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #3232
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Algselt postitas difender Vaata postitust
                Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvela väravaid lüüa :P.
                Väga huvitav tõesti . Ühesõnaga Pumper sa tahad, et võimalusel saaks sõprusmängu pidada trennide vahelisel ajal, et ei peaks pühapäevast Männiku trenni ära jätma ning saaks teha mängunädalal nö 3x trenni siis. Eks läheb raskeks aja saamisega, aga eks ole näha, mis variandid on. Ise muidugi kahe käega poolt.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #3233
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa.
                  Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #3234
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?
                    Seekord võibolla tõesti :D. Vähemasti tema fb jalgpallipunkris mõningaid tema klubi sõprusmängude kokkuvõteid ikka leidub. Peab mahlakaid intsidente olema lihtsalt.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #3235
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Hetkel Kotka hall broneeritud ja peab vastasega kokku leppima.
                      LAUPÄEVAL 11.02.12 kl 18.00 AEG BRONEERITUD KOTKA HALLIS.
                      100 euri 2 võistkonna peale, ehk 50 eurot per team.

                      Hind sõltub osalejate arvust, õhtul räägin ka trennis üle. Kotka halliga on see jama, et seal ei ole kirjalikku suhtlemist ja suuline kokkulepe on, seega natukene õhuke tundub mulle see kokkulepe, aga peab vist korra ennem seal kohal ära käima.
                      Last edited by Pumper; 31.01.12, 11:53.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #3236
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Eriti kiirelt ja juba see nädal. Hea töö. Kes kohtunik on? Kotka on ikka normaal mõõtmetes, sama suur st?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by inward; 31.01.12, 11:57.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3237
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Muutsin juba, järgmine nädal siiski, sest vastane ei saanud tulla - kooli lõpupidu. Eriti ise ei taha olla, äkki palkame.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #3238
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Okei, järgmine nädal on parem jah, saab meie vv ja veeretas ka tulla ikka. Palju kohtunik lisaks tuleb ?

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #3239
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Pakun, et 15-20 euri.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #3240
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Kotka hall pole paraku kaugeltki täis-mõõtmetes, 8vs8 on seal ehk ok mängida.. ise oleks muidu käpp küll ilmselt.

                                Comment

                                Working...