Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Rahvaliiga sats RootorMootor, siis arvatavasti liitub meie turniiriga, nad peaksid osalustasu MTÜ kontole maksma.
Rahvaliiga sats RootorMootor, siis arvatavasti liitub meie turniiriga, nad peaksid osalustasu MTÜ kontole maksma.
Comment