***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3181
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Minimaalselt 25 mängijat registreerime kindlasti, tõenäoliselt tuleb pmts täis. Võimalusel peaks siiski 1-2 kohta vabaks jätma...

    Päris korralikuks andmiseks läheb, kes põhikoosseisu mahub :D. Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D
    Last edited by inward; 25.01.12, 17:34.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3182
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D
      Vähemalt minu osas on asi lihtne. Kui peaks selguma, et põhisse ei pääse, siis tõmban pöördelt kannaga näkku.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #3183
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        kellele?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3184
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          kellele?
          Kui vaja, siis nii sõnumitoojale kui algallikale.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #3185
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.

            OK, jutt jutuks, aga Peokuningas ehk Lauri 2 soovib ka osaleda ja nimekirjas veel polnud, ta maksab siis homme.

            PS kelle tuttavad või sõbrad pole maksnud andke teada neile.
            Last edited by Pumper; 27.01.12, 10:04.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3186
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.
              Usun, et saan Jossi ka nõusse rääkida kui vaja - tal samad huvid mängus. Kerge ei saa olema.

              Veidi offtopicut ka: mis Maxi sõbrast väravavahist on saanud? Endiselt liigahuvidega?

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #3187
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Okei, ma tegin exceli tabeli ka kõigist, kes minu andmetel liigat kavatsevad mängida ja kellel makstud on ja kellel mitte. Tegin ka seepärast, et äkki olen kellegi kogemata välja jätnud, siis andku teada. Funktsioon pole ainult kiusata taga neid, kellel veel maksmata on. Küll nad lähipäevil ära maksavad, vaid, et oleks hea ülevaade, mis sats meil siis 2012 hooajaks on. Küsimärgiga on inimesed, kes ongi väga küsitavad, unless proven otherwise.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                hea tabel.

                homme-ülehomme vaatan uuesti üle nimekirja, kes on maksnud.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #3188
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Algselt postitas kait Vaata postitust
                  Kandsin ka liiga osavõtutasu üle.

                  Muide, keegi teadjam oskab ehk öelda, mis trikke MTÜ peab tegema, et sponsorid võiksid tulumaksuvabalt toetusi jagada? Eelmise jalkaklubi juures oli see teema aktuaalne, aga ei imestaks, kui parasiidid vahepeal makse peale poleks tuuninud. http://www.rmp.ee/maksud/tulumaks/6433 - mingi sarnane teema oli.
                  on vaja taotleda tulumaksusoodustust, mida saab teha 2x aastas. see on päris raske ja eelmise mtü'ga ma ei saanud hakkama. võib proovida - minimaalselt on vaja siis klubile 2 liiget + muud ninnu-nännut
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #3189
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    kandsin liiga tasu yle

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #3190
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Eston Villa väga tõenäoliselt ei kavatse osaleda jalgpalli turniiril. Seega üks meeskond puudu. Magister maybe :D. Või, mis arvate ?
                      Last edited by inward; 26.01.12, 20:03.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #3191
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Keegi teab nende eestvedajat? Ma ise tean FC Reaali tegelasi, 'äkki kutsuks nemad, peaksid suht meie tasemel meeskond olema.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #3192
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Ega see eestvedaja kontakti leidmine raskusi ei valmista, aga anna tuld FC Reaal sobib ka, pmts iga 4nda liiga klubi sobib.

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #3193
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Maksin liiga tasu ära

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #3194
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #3195
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D
                                Hetkel mul räägitud/plaanitud nii, et teen hooaja ettevalmistuse Kalevi omadega (väga soliidse füüsilise koormusega trennid seal) kuni märtsi lõpuni ja siis võiks teile tulla.
                                Ja see poole hooaja jutt tähendas seda, et juuli - september tahan täielikult jooksutrennnidele pühenduda, et joosta see aasta parem sügisjooksu maraton kui eelmine aasta. Peale maratoni vast saaks võistkonda aidata veel.

                                Comment

                                Working...