***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #2176
    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Nagu ka üks panga reklaam ütles, et reservi peab olema =). Hea on hakata koguma, sest küll on talvel mingeid turniire millest võiks osa võtta, küll tulevad uued ja kergemad vestid, mida me lihtsalt peame endale saama. Samas kui tekib reserv, siis on sellest kasu ka liigatasu tasumisel.

    Comment

    • margus
      Jube Noob
      • Jul 2011
      • 130

      #2177
      Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

      Ma olen 30€ kuus nõus.

      Comment

      • veeretas
        • Apr 2010
        • 412

        #2178
        Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

        Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #2179
          Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

          ma olen septembri algusest saadik haige olnud. Täna antibiootikumide viimane päev loodan naasta asap. vabandan võistkonna ees et ma eemal olen nii kaua olnud , erinevate hädadega/vigadega...

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #2180
            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

            Ma ei usu et haiguste ja vigastuste eest peab vabandama! ainukene asi mida võiks teha on teada anda, siis teaks kas maha kanda või kaasa tunda.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #2181
              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

              Algselt postitas veeretas Vaata postitust
              Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.
              On see juba kokku lepitud?

              Alates oktoobrist on trennid (pole veel kinnitatud siiski): teisip ja kolmap kell 20.45-22.15. Paraku ei olnud enam võimalust päevast vahet sisse jätta. Alates novembrist pühap Männikul 20.00. ja teisip @ Wismari 20.45.

              Comment

              • veeretas
                • Apr 2010
                • 412

                #2182
                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                jep see on kokku lepitud, maksmise kohta pidi vaatama kohapeal, mis ja kuidas.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2183
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                  Hea, wismariga ka asjad kokku lepitud. See kuu jätkub nagu seni ja edasi nagu mu eelmises postis.

                  Siiski, ülehomne, neljap 22. sept trenn jääb sellisel kujul ära, kuna Wismaris on samal ajal mäng peal. Kuna ma ise olen jätkuvalt haige, siis otsustage ise, kas teha jooksutrenn või trenn kusagil mujal (seekord ilma pallikaotusteta, onju).

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2184
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                    Schnell peaks 17.30-19.00 täiesti vaba olema.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2185
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                      30€ on ok.
                      pallide koha pealt - kes lööb, see ära toob. easy
                      hea, et trenniajad korda sai.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #2186
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                        Täna juba 10 palli oli ja sai rohkem harjutusi ka teha.

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #2187
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                          2 päeva jutti trenni okt pole liiga palju? Liiga ohtlik vigastyste tekkimiseks

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2188
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                            Hooaja lõpu eel meie üks tähtsaim mäng pühapäeval meie pearivaali Suemaga.

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #2189
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                              täna oli jällegi hea trenn, kuid kerge külmetusega oli võhma võrreldes eelmiste trennidega poole vähem (kuigi ega ta hea pole üldse hetkel veel). seega nagu ma aru sain 17.30 neljapäev schnellis järgmine trenn? ja eks ma tulen vaatama teie mängu pühapäeval arvatvasti, gl gl.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #2190
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

                                Jap, kl 17.30 schnelli statal homme. Kontrollisin just tabelist üle, plats on vaba.

                                Comment

                                Working...