Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!
Nagu ka üks panga reklaam ütles, et reservi peab olema =). Hea on hakata koguma, sest küll on talvel mingeid turniire millest võiks osa võtta, küll tulevad uued ja kergemad vestid, mida me lihtsalt peame endale saama. Samas kui tekib reserv, siis on sellest kasu ka liigatasu tasumisel.
Nagu ka üks panga reklaam ütles, et reservi peab olema =). Hea on hakata koguma, sest küll on talvel mingeid turniire millest võiks osa võtta, küll tulevad uued ja kergemad vestid, mida me lihtsalt peame endale saama. Samas kui tekib reserv, siis on sellest kasu ka liigatasu tasumisel.
Comment