***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1456
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Muidu homme kell 11 mängime Schnelli statal ühe teise kambaga ja kui keegi siit ka huvitatud on, siis võib ühineda (maksumust ega midagi ei ole).
    Homme on liigamäng ju. Viimane aeg sul end kokku võtta ja näidata päris mängus, kuidas mängida tuleb :)!

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1457
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Homme on liigamäng ju. Viimane aeg sul end kokku võtta ja näidata päris mängus, kuidas mängida tuleb :)!
      +1, mängid jalkat niigi, miks mitte ka meie eest mängida. Sinu abi oleks hädasti vaja! Kellelgi pole kohustust 100% mängudest kohal käia, selles suhtes ei pea muretsema, kui kõikidele/enamus mängudele tulla ei saa.

      Edit: Polegi siin foorumis vist täpsustanud selle nädala mängu, igatahes homme 17.00. Kalevis FC Twisteri vastu, nad liiga liidrid ka btw.

      Comment

      • pennu1
        Jube Noob
        • Apr 2011
        • 116

        #1458
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

        eeldav algkoosseis:) Keskkaitses näeks hea meelega Veeretase ja Muru duot. see minu nägemus:)

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #1459
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

          Tulge kõik vähemalt 16ks kohale. Palju seekord meil mängijaid oodata?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1460
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            +1, mängid jalkat niigi, miks mitte ka meie eest mängida. Sinu abi oleks hädasti vaja! Kellelgi pole kohustust 100% mängudest kohal käia, selles suhtes ei pea muretsema, kui kõikidele/enamus mängudele tulla ei saa.
            Võib uurida seda teemat jah, kuid vb sügisest Eestist välja pikemaks ajaks ning siis ei saaks nkn mängida. Kui kaua aega see mängijakaardi liigutamine võtaks, kui see hetkeseisuga on teises klubis?

            GL tänases mängus!

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1461
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

              Kõige lihtsam on jah eelmisest klubist ära küsida koos allkirjaga (kaardi taha), mis näitab, et kõik võlgnevused on eelmise klubi ees tasutud. Sellisel juhul ainult oleks ainult kaardile järgi minemise ja jalkaliitu viimise vaev. Tegelikult ei ole ka see kaardi ära küsimine nii tähtis, võib lihtsalt uue ka teha, vaja ainult passipilte. Nt Kait pani enda kaardi taha enda allkirja, kuigi see väga korrektne vist pole. Madalamates liigades pole väga põhjust võistkondadel mängijaid kinni hoida.

              Võistkonnaga liitumisel on siiski ka kulud: €16 mängija registreerimistasu + €25 võistkonna liigaga liitumis tasu. Esimene tuleb tasuda jalkaliitu mängija registreerimisel, teine meie MTÜ arvele.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #1462
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                Ja räägime ka rahadest. MTÜ arvele ei ole eelmine kuu teinud kannet järgmised mängijad: Kait, Tarmo, Ilves, Kaspar ja Gerd (2 trenni). Samuti Erik, kes taas üldse kohal ei käinud. Ühekordsetest käijatest on teatud võlgnevusi: üks kutt, kes Kareli ja Jakoga käis 1x€5, Margus 2x€5, Marguse vend 1x€5, Mattias/või Visaduse kutt €5.

                Samuti on probleemne Ilvese sõber (kahjuks ei tule nimi meelde) väravavaht, kes on käinud kahe kuu jooksul ~5-6 korda ja pole siiamaani midagi maksnud. Nii kaua ei saa ka oodata, enne ära maksmist ta meile trenni oodatud pole! Mitmes trenni on ta rääkinud umbes juttu, et on teadlik tasudest ja võtab hoogu ära maksmiseks. Wtf is this shit? Korra vist oli tal ka veel keegi sõber kaasas, kel samuti maksmata.

                Joonas L., kes käis meil apillis-mais vist ~3 korda on samuti tasumata.

                Palun likvideerige enda võlgnevused võistkonna ees esimesel võimalusel, sellest sõltub meie võimalus teha 2x nädalas trenni!

                Edit: Ja muidugi kandke ka selle kuu raha üle, see kuu on maksnud ainult 2-3 inimest, kuu algus ka siiski. Igatahes Kalevi arve on makstud, aga Wismari omast on praeguse seisuga ~€100 puudu.
                Last edited by muruntau; 05.06.11, 09:53.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1463
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                  Täna olen kohal. objektiivselt enda hetkevormi hinnates ei ole kurb pingimehe rasket rolli täites.

                  Comment

                  • pennu1
                    Jube Noob
                    • Apr 2011
                    • 116

                    #1464
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                    Tallinna FC Twister 7-0 FC Pokkeriprod

                    Oleks võinud pokkeripoistel isegi olla mingi 2-3 kindlasti,aga nati jäi puudu:)
                    Ühe lõin isegi täna ristlatti,aga ebaõnn oli meie poolt.
                    Aga hea mäng poisid!Kõik andsid endast kõik:D

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1465
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                      Jah, algus oli küllaltki nukker, umbes 5. minutil õnnetu omavärav ja veidi peale seda mängis vv samale keskkaitsjale väravast palli lahti. Palli kaotus ja taas värav oli tõsiasi. See viis juba moti alla ja paaris kohas oli ikka näha, et päris 100% endast ei antud, ise ei ole kaugeltki süüst puhas.

                      Pennu, ära aja peale 7-0 sauna juttu heast mängust, täna oli ikka täis sitt ja pask. Palli veidi liigutasime, aga see oli ka kõik positiivsema poole pealt. Ma tean kindlalt, et oleks ma iga hetk endast 100% andnud oleks arvatavasti ~2 väravat ära jäänud, ega kõik teised ka süüst puhtad pole. See et me oma standard (sitta) mängu teeme ja jõhkralt owni saame ei anna mingit põhjust rahuloluks, pigem peaks just rohkem tööle sundima enda mängu kallal.

                      Nt neid joone jookse peaks hakkama vähemalt korra nädalas tegema, mul endal on igatahes stardikiirenduses ja spurtides arenguruumi omajagu.

                      Edit: tegelikult eks meil ebaõnne veidi oli, nukker algus + see, et vastastel kõik vähegi reaalsemad võimalused ka 100% sisse läksid alati, aga see ei ole vabandus. 7-0 on skoor, mida meil ei tohiks ette tulla!!!
                      Last edited by muruntau; 05.06.11, 18:30.

                      Comment

                      • pennu1
                        Jube Noob
                        • Apr 2011
                        • 116

                        #1466
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                        aga poisid andsid endast kõik,tegid mis vähegi võimalik,üle oma M-i ka hüpata ei saa:D

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #1467
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                          Me ei saanud ühtegi lööki raamide vahele, ühtegi korralikku võimalustki ei olnud peale sinu kauglöögi. Ei maksa öelda, et selline mäng ongi meie võimete lagi, ma usun küll, et me oleme selle võistkonnaga enamaks suutelised, ka liiga liidrite vastu.

                          Comment

                          • pennu1
                            Jube Noob
                            • Apr 2011
                            • 116

                            #1468
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                            seda kindlasti,ma ei vaidle vastu,et oleks pidanud rohkem väravavõimalusi tulema.Nagu Joonas(Jozik) ütles,et täna saime neid palle sinna ettepoole rohkem kui tavaliselt,aga viimane lihv jäi puudu(ei tea kelle kala:D)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1469
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                              Täna ees meeste kohta paha sõna küll öelda ei saa. Pigem on probleem endine - keskväli ja mängu "ehitamine" ja vastase mängu lõhkumine. Ühesõnaga Fyte sisse ja elu on lill :D. Ise proovin jätkuvalt keskel abiks olla, niipalju kui vorm(itus) seda lubab. Gg! Muidu jätkuvalt mõnus mäng ja väga hea trenni eest!

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #1470
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

                                Ma olin täna täiega pask, aga ei ütle, et ei ei pingutanud. Paar olukorda jäin mõttetult seisma küll.

                                Enamus söödud mis mulle tulid, ei olnud väga jalga ja sp ei saanud ma neid hästi omaks. Eks on halvemaid päevi jne... Nüüd varsti kui kool läbi, võtan end rohkem kokku (individuaalsed jooksud, ujumine, käin lööke harjutamas jne).

                                Pastilaa sekkus väga hästi mängu. Midagi väga kurta ei saa, vastane domineeris. Samas on vigu ja üksteise mittemõistmist. Ajapikku tulevad ka tulemused.

                                Comment

                                Working...