Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst
Homme on liigamäng ju. Viimane aeg sul end kokku võtta ja näidata päris mängus, kuidas mängida tuleb :)!
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Comment