Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick
minul oli täpselt sama tunne, kui ma olin 11 ja käisin ajaxis :). mõnus oli harjutusi teha, skilli ikka absull ei ole.
minu arust olid head harjutused, nii võikski olla. fyte - saad järgmine/ülejärgmine või mõni kord ise neid läbi viia?
nõme oli jah, et ainult 7 venda oli kohal.
pmst algul tegime palliga harjutusi erinevaid, siis tegime erinevaid söödu ja liikumisharjutusi, pärast mida tegime mängu, kus üle 3s ei tohtinud palli üks isik omada, ehk harjutada söödumängu ja väljakunägemist. lõpuks tegime 30 mintsa mängu ka.
suht bueno imo
minul oli täpselt sama tunne, kui ma olin 11 ja käisin ajaxis :). mõnus oli harjutusi teha, skilli ikka absull ei ole.
minu arust olid head harjutused, nii võikski olla. fyte - saad järgmine/ülejärgmine või mõni kord ise neid läbi viia?
nõme oli jah, et ainult 7 venda oli kohal.
pmst algul tegime palliga harjutusi erinevaid, siis tegime erinevaid söödu ja liikumisharjutusi, pärast mida tegime mängu, kus üle 3s ei tohtinud palli üks isik omada, ehk harjutada söödumängu ja väljakunägemist. lõpuks tegime 30 mintsa mängu ka.
suht bueno imo
Comment