***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #2461
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2462
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

      Algselt postitas jozik Vaata postitust
      Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.
      Väike mõte - äkki hoopis 2 nov peale trenni kuskil saun kinni panna vms. Niikuinii see õhtu trenniga arvestatud ja jalgpalli tähe all.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #2463
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

        Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

        Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

        Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

        Homme toon piletid trenni!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2464
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

          5 nov oleks parem kui 4 nov for me
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • difender
            Jube Noob
            • Sep 2011
            • 149

            #2465
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

            Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

            Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

            Homme toon piletid trenni!
            Tere,Rando olen.
            Ma tulin PP trenni augusti lõpus ja siis maksin kohe liitumistasu ära ja septembri kuu kuutasu sealhulgas ja varustuse eest maksin sulle ka septembris sulas.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #2466
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

              4. nov vist sobib paremini.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #2467
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                5 nov ei sobi mitte kuidagi

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2468
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                  Piletid käes. Meil on kohad 722-738 ridadel 13-15, 3 kohta ka 12. real. 1. trepp, C16 (mida iganes see tähendab). Mõningaid probleeme võib tekitada see, et kõik täispiletid on 13. real, soodukad on kõik ülemised kaks rida, paar tükki 13. ja paar 12. Loodetavasti tulevad need, kes erinevast hinnaklassist pileteid tellisid varem kohale, et saaksid kokku klappida endale sobiva pundi. Koha peal võib ka vahetust teha vist.

                  Btw, kas need kohad on fännisektoris?

                  Joss, pane kinni mingi koht juba, vähem kui 2 nädalat on aega. Niikuinii kõigile ei sobi.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #2469
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                    Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.

                    Comment

                    • margus
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 130

                      #2470
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                      Mulle sobivad mõlemad kuupäevad :D

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #2471
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                        Müür ära korralda. Alles sa kurtsid, et tahad korraldamisest puhata, aga ikka ei suuda sa eemale hoida. Sa oled ikka tõeline eestlane, kas on maa külm või on kärss kärnas. Seega Müür ära muretse vaid tule kohale ja võta raha kaasa =)

                        Comment

                        • difender
                          Jube Noob
                          • Sep 2011
                          • 149

                          #2472
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.
                          Olen küll täiesti endas kindel,et mõlemad on makstud ära.Selle varustuse raha ma andsin ühel korra peale trenni ära sulle.Ja liitumistasu maksin koos septembri kuutasuga pangaülekandega PP MTÜ arvele.

                          Comment

                          • difender
                            Jube Noob
                            • Sep 2011
                            • 149

                            #2473
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                            C16 sektor asub jalgpallihaigla kohal.Soovitan ennast soojalt riidesse panna kuna seal kus teie istute puhub põhimõtteliselt tuul pähe koguaeg.

                            Last edited by difender; 25.10.11, 12:33. Põhjus: lisad

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #2474
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                              Täitsa jama selle saaliga kui selline vee kogunemine sinna tagumise seina juurde toimub. Ise kukkusin lambist selili ja mõned teised ka, väga ohtlik ikka.
                              Nagu aru saan siis sellele saalile meil alternatiivid puuduvad või on liiga kallid, aga Muru mina kaupleks vaikselt trenniraha väiksemaks, kuna me juba teist aastat järjest nendega seotud ja pidevalt on mingid jamad, ma saan aru kui trennis oliks 8-10 meest ei häiriks see vesi, aga meil 15-20 ja siis ikka ei taha selle veega sinna ära mahtuda.

                              Comment

                              • Max
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 339

                                #2475
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

                                Peab ära mainima et päris efektiivne kukkumine oli :D Liigamängus oleks vastasele kindel punane sellise lennueest :D

                                Comment

                                Working...