Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall
Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.
Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.
Comment