***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #961
    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

    minul oli täpselt sama tunne, kui ma olin 11 ja käisin ajaxis :). mõnus oli harjutusi teha, skilli ikka absull ei ole.
    minu arust olid head harjutused, nii võikski olla. fyte - saad järgmine/ülejärgmine või mõni kord ise neid läbi viia?

    nõme oli jah, et ainult 7 venda oli kohal.

    pmst algul tegime palliga harjutusi erinevaid, siis tegime erinevaid söödu ja liikumisharjutusi, pärast mida tegime mängu, kus üle 3s ei tohtinud palli üks isik omada, ehk harjutada söödumängu ja väljakunägemist. lõpuks tegime 30 mintsa mängu ka.

    suht bueno imo
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #962
      Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

      Tore, siis läks asja ette. Isegi kui küllaltki basic oli, siis eks meil kõigil vajavad ka need algelisemad-põhilisemad asjad vähem või rohkem üle kordamist ja sisse harjutamist. Pole mõtet kohe midagi keerulist teha, kui algtasegi meil osadel lonkab tugevalt.

      Tänud, niki, sulle ja treenerile!

      Edit: Listi koha pealt, foorumiga mitte seotud inimestel paljudel puudub siin veel konto ja osadel on olnud raskusi siia postitamisega. Samuti ma ei usu, et isegi 50% trenni tulijatest siia postitada iga kord viitsiks ja sellisena tekitaks list ainult müra. See vähendaks kõvasti info kättesaadavust ja viitsimist üldse siia teemasse tulla paljudele, kui kogu aeg nimekirju vorpima hakkaks. Ma ise ei poolda trennide puhul listi, mängude puhul aga hakkab olema ja ka pikemalt ette. Üritab seda siiski FB's teha, seal on see mugavam ja saab parema ülevaate.

      Mis tuletaski meelde, et soovitaks meie tegemistel ka Fb's silma peal hoida (ehk "fänniks" hakata). Meie jälgimine pole siiski häbiasi ja seal on infi palju mitmekülgsemates vormides ja paremini struktureeritult. Meie leht: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod
      Last edited by muruntau; 01.03.11, 22:11.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #963
        Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

        mulle täitsa meeldis tänane trenn, kasu kindlasti rohkem kui tavaliselt

        Comment

        • veeretas
          • Apr 2010
          • 412

          #964
          Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

          Eilne trenn oli suht norm jah. Aga kes vähegi saab, siis tulgu homme kindlasti ka Wismari väliväljakule trenni, ilma lubab sinna -5 kanti ja kui ma õigesti mäletan siis Kalevi trennis oli üle kümne ja kordagi ei hakanud külm, ehk tuleb lihtsalt rohkem riideid selga panna. Ja plats tundus ka lumest suht puhas olevat. Väljas ikka õige mäng: pikad söödud, kauglöögid jne.

          P.S Reedel arvatavasti tuleme Meeriga "koosolekule" kah.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #965
            Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

            Kuulge, meil üks trenn juba väljas on, aga pakuti välja variant, et viiks kõik trennid juba välja. Ma ise olen poolt, aga tahaks veidi laiemapõhjalist tagasisidet. See oleks odavam samuti, sest sees on meil 1 trenn €43, aga väljas saab €38 1/2 platsi Wismaris, Kalevis €30 1/4 platsi (seal on väravaid sitaks) ja €45 1/2 platsi. Praeguse kolme trenni ja siiski küllaltki tagasihoidliku kohalkäimise puhul on igasugune kulude kokkuhoid ainult hea. Hiljemalt aprillist oleks meil kõik trennid väljas niikuinii, aga kas teeks äkki varem, et alates teisipäev 15.03 oleks kõik trennid väljas. Mis arvate?

            Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
            Väljas: muruntau
            Gerd

            Sees:
            ...

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #966
              Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

              Ma olen poolt, et trennid sees veel jätkuks, kuna ei tea ju mis tuju ilmataadil tulla võib ;D

              Comment

              • veeretas
                • Apr 2010
                • 412

                #967
                Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                ilm24.ee näitab 16.03 temperatuuriks +2...+6, kindel selles olla ei saa, et poolest Märtsist jätkuvad plusskraadidega ilmad aga kergete miinuskraadidega pole ka probleeme, seega olen välitrennide poolt.

                Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
                Väljas: muruntau
                Gerd
                veeretas.

                Sees:
                Last edited by veeretas; 02.03.11, 20:53.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #968
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                  Hääled seni, et alates 15.03 väljas:
                  Väljas: muruntau
                  Gerd
                  veeretas.
                  Rait
                  Styven

                  Sees: Fyte
                  Raul

                  Btw, käige kohal ka korralikult! Kui meid 7 matsi umbes käib ja inimesed, kes liigast huvitatud ei viitsi end isegi 40% trennidesse kohale vedada, siis see on natsa nõme ja seab lisaks meie konkurentsivõimele ka maksevõime kahtluse alla. Kel eelmine kuu maksmata, siis viimane aeg seda hetkel teha! Ärme jäta maksmist järgmisesse kuusse vaid üritaks seda siiski käimasoleva kuu jooksul ära teha.

                  Muide, praeguse seisuga järgmine kuu kolme trenni ei toimu, kui nii vähe kohal käib ja regulaarselt maksab. Saan aru, et vigastused ja haigused, aga teistel satsidel niipalju kui küsinud olen makstakse sõltumata selles kas üldse kohal käiakse. Vbla peab ka sama süsteemi kasutusele võtma, et motiveerida kohal käima ja oleks lihtsam tulusid prognoosida. See nv'l välja pakutud 1. trenn tasuta värk jääb ka ära, otsiks ikkagi inimesi, kelle peale saab ka loota, mitte boonushuntereid.
                  Last edited by muruntau; 02.03.11, 21:12.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #969
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                    Muruntau, see 1. kord tasuta on jumala ok promo ju, ma isiklikult käisin vaatasin ära ja panen mingi aeg pildi kokku mis saab. Mängijad arvestavad ka vigastuste, trenni tasudega (raha on alati määrav) ja platsi sobivusega.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #970
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                      Ma siiski ei pea 1.x tasuta promo jätkamist mõttekaks, sest siiamaani on nendest ainult vaatama tulnud kuttidest üle poole käinud max ainult paar korda ja 3 kuu pärast käib neist 2-3x kuus ainult 10-15%. Nii vähe just sel perioodil, mil meil oli siseplats ja harjutusi tegime vähe või üldse mitte, mis on sobiv just algajamatele/harvem käijatele. Edaspidi võib eeldada veelgi väiksemat kohalkäimist sellistelt vaatajatelt. Samuti peab pidama tähtsamaks võistkonna üldisi eesmärke ja need ei lähe kokku selliste tasuta 1x käijate omadega, kes tihti pigem segavad treeningprotsessi kui annavad üldisele kooslusele midagi juurde. Pluss selliste taga ajamine mõne maksmata korra pärast on kaugelt tülikam kui see asi meile väärt on.

                      Sporti pole mõtet teha 1-2 korda, isegi 1-2x kuus ei anna spordi mõõtu välja. Otsime trenni eelkõige inimesi, kelle jaoks on sport elustiil, mitte harv vaheldus. Ma ei taha sellega kindlasti harvemini käijaid ära ajada, küll aga tõsta spordist teadlikumate inimeste osakaalu trennis ja sellega parandada üldist treeningu taset ja võistkonnavaimu (mida väga voolav seltskond kahtlemata halvendab). Meil hakkab nüüd harjutuste osa trennis tõusma +50% ajast ja see ei ole väga sobiv paljudele niisamauudistajatele.

                      Inimeselt, keda peab tasuta pakkumisega trenni meelitama, ei saa eriti loota distsipliini ei kohal käimisel ega trennitasude maksmisel ja seetõttu lõpetan selle pakkumise. Kes on huvitatud spordi tegemisest leiab ka viis euri, et korra uudistama tulla. See on minu lõplik sõna selles suhtes.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #971
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                        hmm, ma ütlen selle väljas käimise kohta lähiajal ära, pean uuesti arsti juurde minema.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • jalka
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 2

                          #972
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                          Mehe!!
                          Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #973
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                            Algselt postitas jalka Vaata postitust
                            Mehe!!
                            Kindlasti viige trenn välja ära.Mida see mõni miinus kraad teile seal teeb.Kui külm hakkab siis järelikult olete vähe liigutanud.Ja saate kah suureplatis tunnetuse kätte.sest liiga mängude ajal poel enam harjumiseks aega.Tulemused hakakvad juba esimesest minutist peale lugema.Ja näidake tõsisemat suhtumist üles kah.Nii lõdvalt pole mõttet liiga poole vaadatagi.
                            +1000!

                            Siiamaani olen liigast huvitatute käest saanud pea 100% poolehoidu välja kolimise ideele. Uurin praegu variante välitrennide kohta, Wismaris on ajad saadaval meile sobivatel päevadel, aga üritan vähemalt ühe trenni ka Kalevisse saada, et harjuks ka meie kodustaadionit kasutama.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #974
                              Re: Jalgpall Tallinnas?

                              Järgmisest nädalas proovin hakata korralikult kohal käima. Mingi üle 5 a. nii sick tunne koguaeg, oeh oeh. Viimases trennis räigelt ebakindel ka nüüd wtf. :S Mingi makse teen lähipäevil ära. Kui ma käin märtsis nüüd pool kuud pluss natuke veel ja eelmine kuu käisin 2 viimast trenni, palju umbes maksma peaks?

                              Nõme olen.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #975
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** neljap 20.00. @ W kunst, reede 21.00. @ Suur Karja Patrick

                                Väga mõnus trenn oli. Kogu trenn olid harjutused, mänguni ei jõudnudki. Tänud Raidule (või käänatakse Raidile?), kes harjutusi ette näitas. Selliseid küllaltki põhilisi ja samas küllaltki lihtsaid harjutusi peab veel omajagu tegema, et need kõigile külge jääks. Lõpus lasime umbes 1,5 km jooksu kah, edaspidi peab jooksu ka veidi rohkem tegema.

                                Teisest küljest oli ka negatiivset. Meid oli ainult kaheksa, kusjuures neid, kes enne veebruarit ka käisid, oli ainult 2!!! Mehed wtf? Tuletan meelde, et meil siiski toimuvad trennid ja meie satsi ees on lühend FC. Mida siit loogiliselt edasi järeldada saab ei pea vist uuesti üle kordama. Sellise muret tekitava trendi jätkumine ei ole lihtsalt vastuvõetav.

                                Või teen ma midagi valesti? Või on midagi puudu? Ise ma ei oska selles suhtes midagi välja tuua, kui oskaks, siis teeks paremini muidugi. Kuidas parandada trennis käimist? Osad on haiged olnud. Selle kohta ütleks niipalju, et trenni tegemine on elustiil ja tihti haige olemine on teistsugune elustiil. Need on küllaltki üksteist välistavad elustiilid, kui trenni teha, ei jää haigeks või jääb üli harva haigeks. Trenni tegemine lisaks haiguste ära hoidmisele tõstab ka produktiivsust ja tegutsemisvõimet kõigil teistel aladel, nii et peaks olema küllaltki lihtne ja ratsionaalne valik trenniskäimise kasuks.

                                Comment

                                Working...