***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #211
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Need viisud tunduvad väga seks. Kadaka Selveri Popspordis ka neid?

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #212
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

      Kui ka väljas mängimiseks läheb ja kahte paari ei taha osta, siis on kunstmuru omad paremad. Kunagi sai väga edukalt kunstmuru omadega sees mängida, libisemist ega muud taolist jama ei old. Samas väljas märja ilmaga läheb saaliputsadega asi nutuseks, rääkimata veel talvisest ilmast (ntx õhuke lumekate , kus saaliomadega ainult libised aga kunstmuru omad peavad hästi), jää peal vahet enam ei ole.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #213
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
        Kui ka väljas mängimiseks läheb ja kahte paari ei taha osta, siis on kunstmuru omad paremad. Kunagi sai väga edukalt kunstmuru omadega sees mängida, libisemist ega muud taolist jama ei old. Samas väljas märja ilmaga läheb saaliputsadega asi nutuseks, rääkimata veel talvisest ilmast (ntx õhuke lumekate , kus saaliomadega ainult libised aga kunstmuru omad peavad hästi), jää peal vahet enam ei ole.
        This.
        Käisin ka just õues mängimas ja päris paljud said siledate taldadega uisutada.

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #214
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

          pastilaa ütle kui kuskilt poest leidsid need kossid, peaks ka mõtlema muretsemisele

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #215
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

            Okei, täpsustan veidi siis. Libe on nende kunstmuru putsadega millel on all pikklikud nagad, mitte hunnik ümaraid. Samas need kunstmuru putsad lihtsalt kuluvad saalis ära mingi kuuga ja väljas neist siis enam kasu pole. Aga need nn viisud on saalis mängimiseks küll mugavad, tähtis lihtsalt see, et oleks hea tald ja võimalikult hästi jala ümber.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #216
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

              Käisin ka käna ükskord saalis juba. :D Ja mõne koha peal oli pidamine jube kunstmurukatega.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #217
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                Ostsin pildil oleva palli trenni jaoks. 319 eeku Virus. Hinna-kvaliteedi suhe on päris hea.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by muruntau; 27.10.10, 20:57.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #218
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!
                  See pühap. tulla ei saaks, aga ülejärgmine nädal vb tuleks isegi. Kas ma saan ka siis sessi wä :O
                  Last edited by pastilaa; 27.10.10, 20:49.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #219
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    See pühap. tulla ei saaks, aga ülejärgmine nädal vb tuleks isegi. Kas ma saan ka siis sessi wä :O
                    Kes ees, see mees. St reaalselt kohal .
                    Ja su viimane link ei funka muruntau.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #220
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                      mul funkab, dunno mis värk. Siin pildil sama pall, ainult minu omal sinise asemel punane värv

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Edit: muutsin esimest pilti, nüüd peaks paremini töötama
                      Last edited by muruntau; 27.10.10, 21:01.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #221
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                        imo saab kunstmuru peal tavalise putsaga kah ära mängitud, sest pole enam v2ga neid betoon kõvasid v2ljakuid millele ainult vaip peale tõmmatud, aga samas talvel vist kisub küll tavalise putsaga vähe libedaks isegi hea kunstmuru peal. Endal sisekad ja muruomad ja saan m2ngitud igatahes:)

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #222
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                          novembri kuumakset keegi kogub juba? Ise olin eemal, sest weekend venis veidi pikale, õnneks hakkab tervis vaikselt taastuma.

                          Comment

                          • veeretas
                            • Apr 2010
                            • 412

                            #223
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                            Tartu Zeppelini popspordis olid need viisud täitsa olemas, aga naiste/laste suurused. Küsisin üle kah aga ei olnud suuremaid, seega läksid loosi nike saali omad.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #224
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                              Ostsin samuti nike saali omad ja käisin just esimest korda jooksmas ka nendega. Win. Üritan jooksmise teha igapäevaseks harjumuseks, et trennis mitte kõige sitema võhmaga meheks jääda :D

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #225
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

                                Kuumaksete kohta tuleb täpsem info nädala lõpus/järgmise alguses loodetavasti.

                                Keegi modedest võiks öelda, kuidas saaks esimest posti nii editida, et sinna saaks polli panna, et kes järgmine kord trenni tuleb. Siis ei risustaks teemat üksikute postidega, et mina ka või mina ei. Uurisin, aga ise ei jaganud matsu lahti.

                                Comment

                                Working...