***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #226
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Tegin polli esimesse posti. Testigem.

    Edit - vastanute numbrile klickides näeb ka nimesi.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #227
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

      P.S. Mu kohalolek 95% kindel. Nädalavahetus emajõe kalavetel aga usun, et nii karmiks ikka ei lähe, et pühapäeva õhtul sportlik vorm 0% on :).

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #228
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

        hoia tagasi jah seal jõe peal, ei viitsi seekord kahekesi teha :P

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #229
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

          Damn, tahaks homme tulla küll, aga pole terveks saand veel, fking köha... :/

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #230
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

            Tagasi ja vormis - tulen. Noh - 3 meest ruttu veel nimed kirja ja hea vorm garanteeritud :)!

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #231
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

              Seekord siis kuuekesi. Järgmine kord teisipäeval kell 20.45. Homme räägin pikemalt.

              Edit: Ja jutt tuleb väga tõsine
              Last edited by muruntau; 31.10.10, 23:34.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #232
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                Räägin siiski täna, sest see teema ei lase magama minna. Rahaasjadest siis.

                Senisest huvist trenni vastu ja tegelikust kohalkäimisest võib järeldada, et enamusele siin huvi üles näidanutele on seda trenni vaja korra kuus liigutamiseks või niisama sõpradele jutuks, et ma ka käin trennis tegelikult kohal käimata. Teil on vaja (või peaks ütlema "vaja"?) trenni võimalust, aga selleks, et trenn oleks võimalik, tuleb tasuda saalirenti. Ja mina ei viitsi plekkida selle eest, et teistel oleks võimalik korra kuus ennast liigutada. Või olen ma liiga isekas?

                Seda trenni orgunnides ehk tõepoolest naiivselt lootsin, et inimesed on ka tegelikult huvitatud sellest trennist, et foorumiliikmed võiksid omada enda vastu nii vähekenegi respekti, et vähemalt avalikus foorumis välja öeldud sõnade järgi ka käituvad ja käivad kohal kui on ise huvi ilmutanud. Not the f'n case obviously.

                Praegu on seis selline, et oktoobri trennide eest tuleb arve 2,6k, aga hetkeseisuga olen kogunud ainult 825 eeku. Tulud ei võrdu kaugeltki kuludega, nagu näha. Posti lõppu tuleb nimekiri kasutajatest ja summadest, mida saada tahan. Ja puudutulev summa läheb meie kõigi kuutasudest. Kui kellelgi sellega probleeme on, siis öelgu välja parem plaan, kuidas arve tasutud saab, või käigu minuga koos järgmine nädal Wismarist läbi ja tehku leping enda nimele, sest, nagu öeldud, mina ei hakka enda taskust plekkima selle eest, et teil oleks võimalik korra kuus ennast liigutada

                Teine asi veel, kuna meid käib nii vähe kohal, siis ei jää see trenn ainult foorumipõhiseks, võtame ka inimesi väljastpoolt juurde. 3vs3 on nats jama. Kellel on trennist huvitatud sõpru, siis andke neile teada, et võib vabalt liituda. Tahaks, et oleks 20 nime koos vähemalt, siis saaks normaalselt mängu teha ja ei oleks ka seda teemat, et arvetega võiks probleeme tekkida. Praeguse seisuga on Pastilaal 2-3 sõpra võimalikud liitujad ja ka minult kaks sõpra.

                Ja algava nädala jooksul tuleb kuumaksed ära tasuda! Teeme siiski 400 krooni esimene kord. Ja esimene makse siis 550.

                Poisid, näidake välja, et huvi trenni vastu väljendub ka milleski rohkemas kui selle teema lugemises!

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #233
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                  Summad, mida saada tahan trenniliikmetelt. Need siis lisaks kuumaksele obv.

                  Soouni 200 EEK (pool kuumakset oktoobri eest)
                  Pastilaa 200 EEK (sama)
                  Muruntau 90 EEK (sama, siis olen maksnud sama palju kui pastilaa, ehk 275, kogutud raha hulka arvestasin 1. trenni eest enda 110)
                  Raunsz 185 EEK (1.+2. trenni eesti)
                  atsetoon 110 (1. trenn)
                  jaagup17 50 EEK (pool esimese trenni maksest, ülejäänu tasus trennis)
                  Raul 100 EEK (4. trenn) (pole kasutaja)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #234
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                    Selge pilt. Igatahes ajan ise täna msni kuumaks ja tehke seda ka teised. Homme võiks vähemalt 10 matsi kohal olla. Muutsin ka polli ära, nii et nimed kirja ja näeme homme saalis.

                    P.S. endiselt väga mõnusad trennid ja hea seltskond.

                    EDIT: ei leia viisi kuidas pollis saaks uuesti hääletada, uurin välja kuidas seda teha saaks.
                    Last edited by pastilaa; 01.11.10, 07:12.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #235
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                      Kuulge pollile ei saaa vastata.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #236
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                        mina näitasin huvi aga pole veel käinud.
                        ütlesin lahti enda selle hooaja saalihoki liigas oselamisest aga trennis käin korra nädalas ikkagi. toimub see just teisip, kl 21.00. siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #237
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                          tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #238
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.
                            Esimene kord saab võtta proovitrenni - 100 krooni kord, aga edasi kindlasti kuutasu pealt. Suhtumisega, et "ma võibolla teinekord tulen, aga siis maksan" ei saa kindlaid saaliaegu. Sulle, kui spordiga seotud inimesele seda vist pole vaja ju pikemalt lahti seletada, miks . 400 krooni kuus maksta selle eest, et sul on nädalas kaks korda alati võimalik kindlal kellaajal trenni minna, ei ole palju minuarust.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #239
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                              Ma saan väga hästi sellest aru olen isegi mitu aastat jõnglastele saali rentinud ja ise majandanud (oli oma klubi) aga ma käin hetkel ühe 3. liiga klubi juures mängimas ning neil on 1x tasu 60kr.- uues Maardu saalis. Jama ongi see, et ma ei viitsi nii kaugele tihti peale sõita ja kuna kuulun ka Kalev Cramo fan clubi ja mängin aktiivselt pokkerit sh. ka live pokkerit näiteks teisipäeval on BWF warm up turniir siis mul pole kindlalt aega käia iga kord kohal. Samas teinekord pühapäeva õhtuti käiks küll olenevalt siis kas mul see õhtu vaba või mitte. Kui edaspidi peab kuumaksu tasuma siis ma ei saa kahjuks osaleda. Samas 2-3x kuus vast jõuaks tulla obv. Pole mõtet end üle hinnata et jõuan igale poole nagu näitab ka siinne algne huvi ja tegelik kohalkäimine.

                              Nii, et soovitaks ikka jätta "ühe päeva pileti" jõusse

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #240
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?
                                Ma arvan, et see variant võiks olla täitsa olemas. Ja näiteks ka Keissile. Poole kuutasuga siis kord nädalas vms. Vaatame mis Muruntau arvab.

                                Comment

                                Working...