Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45
Kandsin täna üle vahepeal kogutud ühekorra maksed ja praeguse seisuga on minu käes trenni liitumistasude raha 400 EEK, millest 25 võlgnen veel pastilaale vestide eest.
Supsti, kui tihti plaanid käima hakata? Tore, et uusi nägusid ka vahest tuleb, võiks muidugi veelgi rohkem olla.
Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad (makske ka, olge nii nunnud), ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid. Edit: küsima peab ka obv paar korda käinutelt.
Kandsin täna üle vahepeal kogutud ühekorra maksed ja praeguse seisuga on minu käes trenni liitumistasude raha 400 EEK, millest 25 võlgnen veel pastilaale vestide eest.
Supsti, kui tihti plaanid käima hakata? Tore, et uusi nägusid ka vahest tuleb, võiks muidugi veelgi rohkem olla.
Pastilaa, kogu seekord ise ühekorra pileteid? Senised näod on kõik kas maksnud või maksavad (makske ka, olge nii nunnud), ainult uutelt nägudelt on vaja küsida. Kui uued plaanivad hakata regulaarselt käima, siis pole vaja ühe korra raha maksta, aga ma tahaks sellisel juhul teada nende kasutajanimesid. Edit: küsima peab ka obv paar korda käinutelt.
Comment