***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #271
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Krt ma ise ka oleks pigem 3-4 soojendusringi, väike venitus. 10-15 minti ehk mõni harjutus ja pigem ikka ohtralt mängu parteis :D.
    +1

    Hiljem kui juba Liigamängud reaalsed on siis võib ümber vaadata.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #272
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

      Okei, ma ei hakka siis uhkeid harjutusi välja mõtlema :D. Soojendus, üks söödu ja üks löögiharjutus, kokku 15 min umbes jääb.

      Aga kuna harjutusi eriti ei tee, siis palle väga juurde ei ole vaja. Ühe veel võiks, siis oleks kaks trennipalli ja 1-2 enda palli. Mida ülejäänud raha eest osta, ikkagi kindad? Veste ma pole leidnud kusagilt ja googeldamine ka tulemusi ei andnud. Korralike lühikese varrukaga särkide ostuks raha võib väheks jääda (praeguse seisuga jääb kindlalt). Üritaks äkki mingid lambikad teesärgid osta, mis oleks ühte värvi ja piisavalt suured, et dressidele peale mahtuda?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #273
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

        Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #274
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

          Vajadusel võin soojendusharjutusi/ventiusi ette teha, et lihased oleksid stabiilsed vms. :D

          See pühap. lasen prolly üle, sest ei jõua ilmselt TLN. fak:/

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #275
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.
            Saatsin sulle eile PMi, kas said kätte?.

            Pmst veste 5-7 sõltuvalt hinnast, 1 pall ja kui kinnaste jaoks jätkub, siis neid ka. Eelarve praegustelt regularidelt on siis kui kõik ära maksnud on 1,05k eek järel (hetkel 550). Kindad võib tegelikult hiljem ka osta, kui inimesi on juurde tulnud, või siis klapime mingi summa nt kahe peale kokku ja kui eelarvesse laekub liitumistasusid, siis saame tagasi.

            Ostsin pallipumba ka täna ära, kuna liitumistasudega väga hõisata ei ole, siis ei kanna seda klubi varustuse hulka.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #276
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

              Sain PMi kätte ja homse päeva jooksul lubati teada anda, mis hinnaga mida saab.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #277
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                Väga hea! Trennis arutab siis asjad läbi, ma homme Tartusse ja tagasi umbes-täpselt trenni ajaks.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #278
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                  F**k, ei saagi pühapäeval tulla.

                  Ma vist toon omalt poolt ka palli järgmine kord. On näha, et väljas liivas mängitud palju, aga no ehk kõlbab ikka. Ühe pallipumba saaks ka tuua, ainult nõela pole.
                  Ning rääkisin ühe sõbraga veel, ehk saaks liikme juurde. Ta polnud veel kindel.

                  Samas ma ise nii sitaks muutunud. Jube halb pallitunnetust, söödutäpsus ja otsutusvõimetus ikka. Ei kujuta ette, kas minust abi oleks tiimis. :D Pingil ei viitsiks ka istuda. (halang)

                  Comment

                  • veeretas
                    • Apr 2010
                    • 412

                    #279
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                    pühapäeval suure tõenäosusega kohal ja sõber peaks ka tulema esimest korda.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #280
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                      Hetkel sain sellise pakkumise maaletoojalt:

                      7 vesti 677.-
                      1 pall 749.-
                      2 paari väravavahi kindaid 1300.-

                      Pall ja kindad tunduvad liiga kallid muidugi, selles osas uurin veel asja, aga vestid tunduvad küll ok?

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #281
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                        ma nägin tartu uues prismas mingi 300 kanti jalgpalle...

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #282
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          ma nägin tartu uues prismas mingi 300 kanti jalgpalle...
                          See on sisepall

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #283
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                            Tervitan otsust, et ühekaupa saab ka jalka eest maksta. Tulen täna madistama.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #284
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                              No oleneb kui kvaliteetsed asjad on, väga ei tundu kallid kui tahad normaalset saada ja vestid küll normaalse hinnaga.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #285
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

                                Tulemas + üks sõber, kes muidu mängib teises trennis, aga tuleb korra kah lammutama.

                                Comment

                                Working...