Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall
Kellegil mõni normaalne sõber kes ka vutist huvitab võiks ka kaasa võtta või midagi, et selle pundi suuremaks saab aga juba 4vs4 hakkab looma :)
aktiivsemalt aktiivsemalt
(tõenäoliselt muruntau, estpatrick ja atsetoon ka)
Ja teeme ikka nii, et ei oleks pärast, et "oh midagi tuli vahele". 5 tundi saate ju ikka ette mõelda ning kes sõna andnud see peaks kohal olema. Pastilaa 94% läks ka 100% peale või hetkel viimane aeg muuta.
Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall
Sitemalt orgunnitud üritus evar. Muruntau telefonile ei vasta, kedagi kuskil ei ole - ei väljas, ei rieetusruumides. Teen suitsu ära netu ja lendan halli, et otsida infot. Vajun sisse, lastetrenn ees ja kaks venda põrgatavad palli ja üks ütleb, et riietusruum väljas. Kui need kaks venda olid siit foorumist siis võiksite natuke õpetada enda tutvustamist.
Anyway lendan välja riietusruumi otsima (mille ma ka tõenäoliselt leidsin). Ikka kedagi ei ole, pole infot kuhu riidedki jätta (sinna ei oleks julgenud küll jätta), ootan nats, teen suitsu. Muru ei vasta, kedagi ei tule. Ei viitsinud pikalt mõeldagi, istun autosse ja lasin jalga ära.
Organiseerimise poolt võiksite rohkem paremaks muuta ja telefonid lähemal hoida.
Comment