***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #151
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

    tulen

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #152
      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

      Kellegil mõni normaalne sõber kes ka vutist huvitab võiks ka kaasa võtta või midagi, et selle pundi suuremaks saab aga juba 4vs4 hakkab looma :)
      aktiivsemalt aktiivsemalt

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #153
        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

        õu tüübid, ma tulen ka. ütlen ette ära - hetkel kaine pole, aga pumpan magneesiumi jõudsalt sisse hetkel ja lootust on kainemaks saada

        oleksin pigem vahetusmängija rollis vms, lisaks olekule pole ka vormi, mõtlen sinist
        Last edited by ESTPatrick; 24.10.10, 14:45.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #154
          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Tänased mängijad:
          1. Ranka
          2. Soouni
          3. pastilaa
          4. raunsz
          5. oskar

          (tõenäoliselt muruntau, estpatrick ja atsetoon ka)

          Ja teeme ikka nii, et ei oleks pärast, et "oh midagi tuli vahele". 5 tundi saate ju ikka ette mõelda ning kes sõna andnud see peaks kohal olema. Pastilaa 94% läks ka 100% peale või hetkel viimane aeg muuta.
          Ma ka.

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #155
            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
            õu tüübid, ma tulen ka. ütlen ette ära - hetkel kaine pole, aga pumpan magneesiumi jõudsalt sisse hetkel ja lootust on kainemaks saada

            oleksin pigem vahetusmängija rollis vms, lisaks olekule pole ka vormi, mõtlen sinist
            peaasi et püsti seisad:D muu pole oluline

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #156
              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

              Ma tulen ka.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #157
                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                ma ka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                  Tänased mängijad:
                  1. Ranka
                  2. Soouni
                  3. pastilaa
                  4. raunsz
                  5. oskar
                  6. veeretas
                  7. ESTpatrick
                  8. fyte
                  9. muruntau
                  10. CTXrix
                  11. reserved - atsetoon

                  Hellan kohe atsetoonile.

                  EDIT: telefon väljas, proovin pärast uuesti

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #159
                    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                    tahaks ka aga pole lühkareid:(

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                      Pane siis pikad! Keda kotib.

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #161
                        Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                        vb. tulen ka oma vigase jalaga kasvõi väravasse, eelmine kord oli päris huvitav.(67%)

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #162
                          Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                          MAYDAY! MAYDAY!

                          käisin vannis ja jäin merehaigeks, kui kiirelt üle ei lähe, siis tuleb vahele jätta.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #163
                            Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                            Kas seal hallis oli temperatuur sama mis õues eelmine kord?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #164
                              Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Kas seal hallis oli temperatuur sama mis õues eelmine kord?
                              Pakun u. 10 kraadi

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühap. 24.10. kell 19.00. @ Wismari hall

                                Sitemalt orgunnitud üritus evar. Muruntau telefonile ei vasta, kedagi kuskil ei ole - ei väljas, ei rieetusruumides. Teen suitsu ära netu ja lendan halli, et otsida infot. Vajun sisse, lastetrenn ees ja kaks venda põrgatavad palli ja üks ütleb, et riietusruum väljas. Kui need kaks venda olid siit foorumist siis võiksite natuke õpetada enda tutvustamist.

                                Anyway lendan välja riietusruumi otsima (mille ma ka tõenäoliselt leidsin). Ikka kedagi ei ole, pole infot kuhu riidedki jätta (sinna ei oleks julgenud küll jätta), ootan nats, teen suitsu. Muru ei vasta, kedagi ei tule. Ei viitsinud pikalt mõeldagi, istun autosse ja lasin jalga ära.

                                Organiseerimise poolt võiksite rohkem paremaks muuta ja telefonid lähemal hoida.

                                Comment

                                Working...