***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #4096
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Järgmine nädal siis seoses Levadia mänguga toimub ainult üks trenn - teisipäeval, Wismaris kell 20:30.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #4097
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      Kommentaariks, et teeme kergema trenni siis järgmine teisipäev, kuna päeva pärast on Levadiaga mäng.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4098
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        täna 2145 kanter. tulen kohale, aga võiks siis teha vähem harjutusi ja varasemalt mängu - veidi enne lõppu minema. success!

        Comment

        • veeretas
          • Apr 2010
          • 412

          #4099
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          täna 2145 kanter. tulen kohale, aga võiks siis teha vähem harjutusi ja varasemalt mängu - veidi enne lõppu minema. success!
          ma küll ei mäleta mis päeval või ka mõlemal, on ennem meie trenni üks pool vaba ja saame peale lüüa jne. ehk võiks pm ca 15min varem alustada ka, et nii 20:30-ks oleks standard soojendus jms tehtud.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4100
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            Nii on, ise olen alati 20:00-st kohal.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #4101
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              Tuleme täna siis 20.15 kohale täna!

              Ise küll suurem teleka fänn pole aga arvan et paljudel meeldib ketta loopimist ikka vaadata.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #4102
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                Mkay. Võiks täna teha siis trenni nii, et hiljemalt kella 20.35ks juba mäng käib, et liiga lahjaks ja harjutusteküllaseks ei jääks, kui varem peab ära minema nkn.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4103
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Mkay. Võiks täna teha siis trenni nii, et hiljemalt kella 20.35ks juba mäng käib, et liiga lahjaks ja harjutusteküllaseks ei jääks, kui varem peab ära minema nkn.
                  Pooldan.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #4104
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    täna 2145 kanter. tulen kohale, aga võiks siis teha vähem harjutusi ja varasemalt mängu - veidi enne lõppu minema. success!
                    Teeglikult ei puutu asi üldse kanterisse. Selgelt läbi lillede viis öelda, et vormi pole ja trenni teha ei jõua.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #4105
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      tegelen rahadega nv või esmasp
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #4106
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        Trenni ei tule kuna vaatan ketast. Pole kindel kas keegi autoga siiakanti liigub et normiks ajax tagasi jõuax
                        Last edited by Max; 07.08.12, 17:58.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #4107
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          Minimaalselt 30min peaks kuuluma trennist õigele jalgpallile, talvel sai miniväljakul piisavalt mängitud juba..

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4108
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Minimaalselt 30min peaks kuuluma trennist õigele jalgpallile, talvel sai miniväljakul piisavalt mängitud juba..
                            Nõustun, võiks ju kord nädalas üks trenn olla 45 min mängu normaalsete väravatega ja 45 min jääb soojenduste ja harjutuste jaoks. Ainult kiirendusi ja harjutusi teha ja siis lõpus väikeste torbikutest tehtud väravatega mängimine tüütab päris ära. Võiks selles osas kindlalt kokku leppida.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #4109
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              Minul on absoluutselt teistpidine arvamus. Pooled mehed ei saa palli, mõned aktiivsemad mehed valdavad enamuse ajast palli. Väikesel väljakul saavad kõik palli ja tempo on hoopis teine.

                              Teine asi on muidugi ajaviide ja lihtsalt poistega pallitoksimine - saan tegelikult aru, et see tõeline jalgpall kutsubki meid ju staadionile ja seda kõik teha ju tahavadki. Seega jääb nagu leppisime, et teisipäeviti mängime ka suuremat jalgpalli, kuna pühapäevasest mängust vaja taastuda.
                              Last edited by Pumper; 10.08.12, 07:06.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #4110
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                Mõlemal mängul omad plussid ja miinused ja sp peaks asi tasakaalus olema. Ilma suureta me liigamängudes tegusi tegema ei hakka.

                                Comment

                                Working...