***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • afro_siil
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 78

    #3646
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

    Oi, mul polegi endal vormi üldse. Telliks siis ka ühe M suuruses, numbril pole vahet.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3647
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

      Vormid juba tellitud uutele ja paar tk peale ka.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #3648
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

        Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2012.a. Väikeste karikavõistluste
        1/32-finaalide paaride loosimine toimub neljapäeval, 5.aprillil kell 12.00
        EJL-i suures saalis.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #3649
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

          Teadaanne kõigile uutele mängijatele. Oleks vaja homseks teada saada, mis suuruses särki (M või L) , mis numbrit ja nime seljale soovite. Vabad numbrid on 11, 29 ja kõik üle kolmekümne, nende vahel on võimalik valida. Varustuse hind (särk, püskid ja kedrad + printimine) on €35 ja selle peaks küllaltki ruttu ka meie mtü arvele kandma.

          Comment

          • leinc
            Räme Fish
            • Sep 2011
            • 16

            #3650
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

            soovin 11 ja M ...kuu keskelt saan jälle platsile tagasi. Seljale UUETOA palun

            Comment

            • difender
              Jube Noob
              • Sep 2011
              • 149

              #3651
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

              Mul oleks särgile nime vaja ainult. Muud asjad on olemas.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #3652
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                Algselt postitas difender Vaata postitust
                Mul oleks särgile nime vaja ainult. Muud asjad on olemas.
                Perekonnanimi siis?

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #3653
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Perekonnanimi siis?
                  Jah. Kuigi tegelt mingit vahet pole kumb nimi on särgil kirjas.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #3654
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                    29/Kõrm.. Pigem L, kui M ma arvan

                    Comment

                    • Hardi
                      Räme Fish
                      • Feb 2012
                      • 20

                      #3655
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                      32/Heinvere, võtaks ka pigem L

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #3656
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                        Hardi ma soovitaks sulle M pigem. Mul endal on M ja väga okei. Karel selline pikk poiss ja talle ehk tõesti L.

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #3657
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                          Kas mingi vv särgi saaks ka tellida?

                          Comment

                          • afro_siil
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 78

                            #3658
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                            45 / M mulle palun

                            Comment

                            • Postiljon
                              FPP Pro
                              • Sep 2011
                              • 203

                              #3659
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                              Sooviks #1 /M postiljon, kui mingit VV särki ei saa tellida, lasen enda oma peale, eelistaks siiski PP logoga.
                              Last edited by Postiljon; 02.04.12, 17:40.

                              Comment

                              • MartinAru
                                Räme Fish
                                • Mar 2012
                                • 21

                                #3660
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid neljap 19.00. @ SPK st, pühap 20.00 @ Männiku hall

                                80/M Särgile Matu

                                Comment

                                Working...