SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #196
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Paluks P2k4p1kk 4.40 rush sngd ja P2k4p1kk 5.50 45 mehe sngd @ FTP. (eraldi)
    Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Ability /100 Network Filter

    P2k4p1kk 166 $1 $5 21% $193 Super Tilt N/A FullTilt E45-45 S5-10 SNG Only x

    Kas RUSHI üldse trackiti?


    Kui keegi spetsiaalselt pildiga tahab, siis pange see kah kirja, aga siis võiks olla mingi lifetime graafik või kuu oma või kuhugi esitamiseks (stake või päevik jne).

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #197
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      alaska, tänan, maitea kas seda träkiti, aga kas nii ei saa sealt valida, et paned bi järgi 4.40$? Ja unustasin kirjutada, et pildiga sooviks, vabandust.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #198
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #199
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Kas saaks Pokerstars Suppinho 15$ HU HT graafikut ? Tundub mingi ulme värk olevat, 4 tableb +55k$ n shit .
          Oleks tänulik.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #200
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            Tavaline reg, 8000 mängu, 9000$ kasum, 37$ average stake. Mis see 15$ graafik annab?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #201
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Suppinho 1,961 $1 $14 7% $1,804 - N/A PokerStars S10-20 Spd=ST

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #202
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                Mul viskas sellised numbrid ette
                Suppinho 31,648 $2 $15 25% $58,348 - 79 PokerStars SNG Onl

                Tüüp lasi 7 lauda vahepeal , sick .

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #203
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  kooraste1 graph pliiiz

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #204
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                    kooraste1 graph pliiiz
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Solid

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #205
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Sheriffi meeleheaks mul endal sharkscopet pole, aga kellel on, palun oo*aboosh andmed starsis, tärni asemel jott. Lihtsalt lifetime ja hyperid kah, graafikut pole vaja. Tänan.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #206
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        oojaboosh games 4.539 stake=$42 ROI=3% Profit=$5.389
                        Hyper 3.912 $47 2% $4.422

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #207
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          dziisas kraist...tnx.

                          Comment

                          • SandySandals
                            Jube Noob
                            • Feb 2012
                            • 120

                            #208
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Pokerstarsis kasutaja Sandy5andals alates 10.märts 2012 $3.5 18-man ja 27-man sngd (hea oleks kui eraldi ja piltidena) stake teema jaoks, suur aitäh:)

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #209
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Algselt postitas SandySandals Vaata postitust
                              Pokerstarsis kasutaja Sandy5andals alates 10.märts 2012 $3.5 18-man ja 27-man sngd (hea oleks kui eraldi ja piltidena) stake teema jaoks, suur aitäh:)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lauri89
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 206

                                #210
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                Pokerstars kasutaja lauri8989 2,50 turbo 180 sngd ja 8 turbo 180 mansngd alates 1.jan.2012, oleks hea kui eraldi pildina, ette tänades!

                                Comment

                                Working...