SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #241
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust


    tyty

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #242
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      Selle kuu donkamentide täpset profitit tahaks teada ja graphi, sn j0hnyb0y, ty.

      edit:satikad ka siis
      Last edited by qbj0hn; 27.02.13, 19:53. Põhjus: pokerstars

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #243
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Scheduled panin, ei tea kus all satikad on:P

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #244
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Okay, all games oleks ka okay olnud ja koos selle ribaga mille peal täpne profit, nits gonna nit

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #245
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            nice roi

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #246
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Thx.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #247
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                Kas saaks palun Starsi kõik turnad ja SnG'd alates 1st septembrist 2012. Kasutaja: phootsman

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #248
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Kas ma saaks ka palun viimase aasta turnade ja SNGde graphi? kasutaja Kakahirmutis

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #249
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Pokerstarsi ässadpooleks all-time 1.50 ja 3.50 18 man SNGd.

                    Tänud ette !

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #250
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Algselt postitas Foux Vaata postitust
                      Kas saaks palun Starsi kõik turnad ja SnG'd alates 1st septembrist 2012. Kasutaja: phootsman
                      you have to opt-in, 345 mängu 57 ability

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #251
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Kas ma saaks ka palun viimase aasta turnade ja SNGde graphi? kasutaja Kakahirmutis
                        pead ka opt-inima, 1102 mängu ja ability 77, crushid paremini kui phootsman:)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Mis see abilty üldse tähendab?

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #253
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                            Pokerstarsi ässadpooleks all-time 1.50 ja 3.50 18 man SNGd.

                            Tänud ette !
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Ecuador13
                              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                              • Aug 2009
                              • 730

                              #254
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Mis see abilty üldse tähendab?
                              The Ability rating is a rating that goes up to 100 and shows a player’s ability based on an assessment of all the other statistics we have compiled for that player. It allows you to easily compare players who play significantly different stake levels and tournament types - for example a player who loses a small amount at high stakes games is likely a better player than a player that wins money at very low stakes games - and so may well have a higher Ability rating.

                              üldiselt kui sarnasel levelil mängijad, siis mida suurem number, seda paremini biidib:)
                              Last edited by Ecuador13; 25.04.13, 22:26.

                              Comment

                              • mikk2468
                                Vana Tegija
                                • Nov 2009
                                • 1039

                                #255
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                mikk2468 lifetime 2.50 180man turbod starsis, graph+inf please! ty.

                                Comment

                                Working...