Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.
Keegi sharkscope sheerida tahab siis visake PM. Võtaks selle kuu aega 16$ vms ja 150 searchi päevas. Kesine summa aga ei kulu need searchid nagunii ära päevas ja kahepeale ka ok.
Edit: olemas.
Keegi sharkscope sheerida tahab siis visake PM. Võtaks selle kuu aega 16$ vms ja 150 searchi päevas. Kesine summa aga ei kulu need searchid nagunii ära päevas ja kahepeale ka ok.
Edit: olemas.

Comment