SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JarmoH
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 73

    #211
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Pokerstars kasutaja lauri8989 2,50 turbo 180 sngd ja 8 turbo 180 mansngd alates 1.jan.2012, oleks hea kui eraldi pildina, ette tänades!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #212
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      mikk2468 triobet turbod ja regular turnad. Sooviks mõlema statte ja graafikuid. ty

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #213
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
        mikk2468 triobet turbod ja regular turnad. Sooviks mõlema statte ja graafikuid. ty
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #214
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Keegi selle aasta kõikide mängude ühisgraafiku saaks anda oleks hea.
          sn: j0hnyb0y
          stars
          Last edited by qbj0hn; 01.06.12, 20:43.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #215
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            selleks et starsi graphi kätte saada pead sa selle ilmselt enne avalikuks tegema.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #216
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Aaa jamh, pole peale seda uut update avalikuks teind. Vaatan mis teha annab.
              Ise pole ära varjanud seda kunagi tho.

              EDIT: jamh, selleks, et opt inida pean starsis paar senti SC saatma, aga kuna ma us siis ei saa seda teha. (tglt ei tea kas üldse seda teha saab, kuna buddytransat pole meil ju)
              3e päeva prst eestis siis timmin korda.
              Last edited by qbj0hn; 01.06.12, 22:14.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #217
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                see varjati sinu eest automaatselt. kõigil peaks nüüd varjatud olema kui ise ei ole avalikuks teinud. kuigi ma ei ole kontrollinud tho, aga sellised muudatused toimusid.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Aaa jamh, pole peale seda uut update avalikuks teind. Vaatan mis teha annab.
                  Ise pole ära varjanud seda kunagi tho.

                  EDIT: jamh, selleks, et opt inida pean starsis paar senti SC saatma, aga kuna ma us siis ei saa seda teha. (tglt ei tea kas üldse seda teha saab, kuna buddytransat pole meil ju)
                  3e päeva prst eestis siis timmin korda.
                  Saada kiri PokerStarsi või SharkScope klienditoele.

                  Comment

                  • metsiq
                    Julm Donk
                    • Jun 2011
                    • 65

                    #219
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Hei, kas keegi palun saaks ülesse panna kroellen 18 man 6.45 graafiku viimased 5000 mängu nt.
                    Kuna moneybookers kadus vist Sharkscopil ära, siis pean kuidagi paypali leiutama...
                    Aitüma.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #220
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Algselt postitas metsiq Vaata postitust
                      Hei, kas keegi palun saaks ülesse panna kroellen 18 man 6.45 graafiku viimased 5000 mängu nt.
                      Kuna moneybookers kadus vist Sharkscopil ära, siis pean kuidagi paypali leiutama...
                      Aitüma.
                      all 18man 6.45.....
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      3844 games, av prof 1.04$, ROI 18.8%, total prof 3986$
                      Last edited by levis; 06.07.12, 06:52.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #221
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        Algselt postitas metsiq Vaata postitust
                        Kuna moneybookers kadus vist Sharkscopil ära, siis pean kuidagi paypali leiutama...
                        Offtopic aga MB kaardi saad paypalile külge ajada nagu naksti

                        Comment

                        • metsiq
                          Julm Donk
                          • Jun 2011
                          • 65

                          #222
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Algselt postitas kuco Vaata postitust
                          Offtopic aga MB kaardi saad paypalile külge ajada nagu naksti
                          Õigus jah. Tänud.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #223
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Ka svõib järeldada, et tüübid kes on opt-ini teinud on võitvad regularid?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Ka svõib järeldada, et tüübid kes on opt-ini teinud on võitvad regularid?
                              Madis Very teemas saad vastuse.

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #225
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                Paluks graphi Valdo.ee, stars, juulikuu kohta.

                                Tänud.

                                Comment

                                Working...