SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • maidre
    Räme Fish
    • Oct 2009
    • 12

    #181
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Aityma Alaska.
    Alguses 18 sng turbod ja nyyd viimased paar kuud 27 sng tavalised. Eks ma pusin siis vaikselt edasi.Ehk palun siis poole aasta pärast uued graafikud

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #182
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      ROI iseenesest on ju tore. Mis hetkest sul need reg speedid hakkasid, siis? Alguses läheb ju taevasse graafik D:

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #183
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Paluks reg666 ipokeri 2.40 jackpot sng-de graafikut:)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #184
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by qbj0hn; 25.02.12, 17:01.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #185
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            Tänud.

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #186
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              adamkombe palun

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #187
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                adamkombe palun
                Järgmine kord pane network ka...

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #188
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Kas keegi aitaks Lifetime Pokerstars 180 mehe 2,5$ sng graafikuga + 2012 aasta 180 2,5$ omad?
                  Kasutaja: Kallepops

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #189
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                    Kas keegi aitaks Lifetime Pokerstars 180 mehe 2,5$ sng graafikuga + 2012 aasta 180 2,5$ omad?
                    Kasutaja: Kallepops
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #190
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Ty,

                      Lol at 1K +9$ :D
                      b4 heater :)

                      Comment

                      • ReinZ
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2010
                        • 43

                        #191
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        ReinZ87 (PokerStars) 45-man sng.
                        Ettetänades.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #192
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
                          ReinZ87 (PokerStars) 45-man sng.
                          Ettetänades.
                          Ei viitsinud SSi teha
                          81 mängu, ROI 28%, Profit $12

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #193
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Paluks P2k4p1kk 4.40 rush sngd ja P2k4p1kk 5.50 45 mehe sngd @ FTP. (eraldi)

                            Comment

                            • SandySandals
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 120

                              #194
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Sandy5andals, Pokerstarsis, 18 ja 27-man $3.5 sngd alustades 10. märtsist, suur aitäh!

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #195
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Ability /100 Network Filter

                                Sandy5andals 24 $2 $3 60% $50 - N/A PokerStars 3/10/2012 3/16/2012 E18-18 SNG Only x
                                Sandy5andals 24 $2 $3 69% $58 - N/A PokerStars 3/10/2012 3/16/2012 E27-27 SNG Only x

                                Comment

                                Working...