SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #226
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Paluks graphi Valdo.ee, stars, juulikuu kohta.
    Tänud.
    Filter:07/01/2012-07/31/2012
    roi 31.5%, av prof $0.66
    $494
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • FinalCollision
      Jube Noob
      • Aug 2010
      • 126

      #227
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      Kas keegi saaks otsida xJayh lifetime HUSNG palun (PokerStars)
      Last edited by FinalCollision; 19.09.12, 17:25.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #228
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        2,432 $0.41 $8.88 2.1% $1,000

        mängud keskm. võit keskm.stake ROI total.win

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #229
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Kas kui opt in pole tehtud ei näe keegi graafikut või pappi andnud kasutajad saavad näha?

          Comment

          • Ingvar78
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 117

            #230
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            ei näe keegi ka papi eest

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #231
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Mingi 20 päeva 155 searchi päevas ära anda, ei ole hetkel aega MTTsid pelada.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #232
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                yo, ma tahan küll endale. tasuta? pm :)

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #233
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                  yo, ma tahan küll endale. tasuta? pm :)
                  Ma olin enne, jejee:D

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #234
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    teretore

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #235
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Killapreast 45man nonturbo graafi paluks starsis, saab keegi aidata :)?

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #236
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        Muretsed sellisel levelil regide pärast?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #237
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Reggie muretseb neil levelitel siiski ainult reggi enda pärast ja leidisin juba graafiku :) Ma täpselt ei tea, mis see on, mida sa postitasid aga .. :D

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #238
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            see on killapreast 45man sngde nonturbo graafik

                            edit: või eksin ? :D
                            Last edited by gamblingFTW; 16.01.13, 23:11.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #239
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Tere.
                              Ipoker kasutaja Peik01
                              MTT all time
                              Tänud !

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #240
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.



                                Comment

                                Working...