Re: ***Supernova/Elite 2010***
samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB mingi 10$/h) SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.
Inspireerige mind palun!
samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB mingi 10$/h) SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.
Inspireerige mind palun!
Comment