***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #331
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Stars suletud mulle veebruari lõpuni :(. Teiseks mulle kohe üldse ei meeldi 20-50bb lauad, ilma milleta on volüüm ftp-ga peaaegu võrdne ja lauad oluliselt toughimad ma arvan.
    Ma tegelt ei mõista ühte asja. FTPs ju täpselt samad lauad olemas (shallow) aga miks seal erinevus nii suur ei ole kui Starsis?

    Algselt postitas con Vaata postitust
    vabandan sel juhul, ei tahtnud att whore olla vaid lootsin, et võtab ise sõna ehk, otseselt välja ma ka teda ei andnud.


    jäi päris kindlat meelde, et SNE on, sõber ütles. Teades ta volüümi ja SNG suurusi siis kõik klappis.ta pole imo ühtegi graphi siia pannud, vähemalt "minu ajal". mõned kuud tagasi oma limiiti ta siin maininud küll juba on ühes päevikus.

    sõbra sõber, ise teda eriti hästi ei tunne. aga las see teema jääb, isegi kui tuleks välja, et ikkagi on mingi skeemiga siis pole mu asi väga bragida siin tegelt. aitab küll.
    Samas mulle laekus infot, et keegi nagu ikka SNE on aga pidavat olema uue litsentsi järgi alaealine. Ah võta näpust, kas on või mitte.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #332
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma tegelt ei mõista ühte asja. FTPs ju täpselt samad lauad olemas (shallow) aga miks seal erinevus nii suur ei ole kui Starsis?
      1. FTP märgistas shallow lauad erilise koledat värvi junniga, starsis on 20-500bb ja 40-100bb lauad lobbys justkui võrdsed.
      2. FTP tegi oma muudatused varem, mistõttu paljud ratholerid starsi lahkusid.
      3. FTP shallow lauad on 20-40bb, madalam max buyini cap annab fullstackivatele regularidele vähem motivatsiooni neid proovida.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #333
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        3. FTP shallow lauad on 20-40bb, madalam max buyini cap annab fullstackivatele regularidele vähem motivatsiooni neid proovida.
        Aga sina mängid neid?

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #334
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ma tegelt ei mõista ühte asja. FTPs ju täpselt samad lauad olemas (shallow) aga miks seal erinevus nii suur ei ole kui Starsis?



          Samas mulle laekus infot, et keegi nagu ikka SNE on aga pidavat olema uue litsentsi järgi alaealine. Ah võta näpust, kas on või mitte.
          Ei ole ükski eestlane SNE, täielik bullshit. Kui keegi just välismaa linnaga ei mängi(ehk pole aru saada, et eestlane) kuid seegi väga väga väike võimalus.

          Pointless unistada ja arutada selle üle siin pidevalt.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #335
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Aga sina mängid neid?
            Ei mängi. Fullringis neid nii vähe, et pole erilist põhjust selle peale mõeldagi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #336
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Badge saad w?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #337
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Paneme pöidlad pihku.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #338
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  Paneme pöidlad pihku.
                  Luigi9887, an Estonian player on Full Tilt Poker, has been putting on a 1/2NL clinic all month long. Absolutely dominating the limit, he has won $18,148 this month giving him nearly a $5,000 cushion over his closest competitor.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #339
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    LOL, obv FT ei trackinud su viimast päeva. Seega saad oma väikse UGL'ikese.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #340
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Badge saad w?
                      esimene eestis?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        jup

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #342
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Mis asi on badge, mis sellega teha annab, ja milleks see kasulik on?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #343
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                            Mis asi on badge, mis sellega teha annab, ja milleks see kasulik on?
                            See peaks olema selline asi, mis paneb paika, kes on aasta netimängija ja kes mitte.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #344
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                              Mis asi on badge, mis sellega teha annab, ja milleks see kasulik on?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                                Mis asi on badge, mis sellega teha annab, ja milleks see kasulik on?
                                Loe seda: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5823

                                Teemasisene küsimus ka. Kes 2011 hakkavad SNE-d tegema? Ma korra mõtlesin aga ma ei peaks vastu...

                                Comment

                                Working...