***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #316
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas keegi palun ütleks viletsale arvutajale, mitu kätt ma peaksin NL100 mängima, et saada Supernova Elite?
    Need FPP PRO arvutused on tiba nitised. St sinu mängu teades, umbes 3,21m kätt.

    Comment

    • arvamusliideripoeg
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 45

      #317
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Algselt postitas con Vaata postitust
      üks sng mees on SNE meil küll juba mõnda aega sel aastal. nime ma ei hakka avalikustama, võib ise teha seda siin kui tahab.
      Tahad lihtsalt ennast tähtsaks teha või on jutus tõsi taga? See, et sa nägid tabelis kedagi, kelle nimi on kala, ei tähenda kohe, et ta on eestlane ja su parim sõber (keda keegi ei tea). Faktid loevad.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #318
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
        Tahad lihtsalt ennast tähtsaks teha või on jutus tõsi taga? See, et sa nägid tabelis kedagi, kelle nimi on kala, ei tähenda kohe, et ta on eestlane ja su parim sõber (keda keegi ei tea). Faktid loevad.
        Kuule kuule! Nii päris ka näkku ei hüpata Esiteks ta mainis ,et SNG-mees. Kala77 mängib ainult fixed limitit (cashi).

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #319
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Need FPP PRO arvutused on tiba nitised. St sinu mängu teades, umbes 3,21m kätt.
          Nati alla 10 000 käe siis päevas NL100 limiidis. Pole just paha number.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #320
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
            Tahad lihtsalt ennast tähtsaks teha või on jutus tõsi taga? See, et sa nägid tabelis kedagi, kelle nimi on kala, ei tähenda kohe, et ta on eestlane ja su parim sõber (keda keegi ei tea). Faktid loevad.
            Onu Fakt võib ka selline olla, et igaüks ei ole:


            Mõnele inimesele meeldib, kui nende tegevusest ei teata ja nii ei käida ka oma levelitega eputamas.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #321
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Nati alla 10 000 käe siis päevas NL100 limiidis. Pole just paha number.
              Mina usun sinusse!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #322
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                lol, see on hea
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #323
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Onu Fakt võib ka selline olla, et igaüks ei ole:


                  Mõnele inimesele meeldib, kui nende tegevusest ei teata ja nii ei käida ka oma levelitega eputamas.
                  Tarvilt vastus:

                  Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                  Ei ole
                  Seega ei ole ühtegi eestlasest SNE-d veel. Sellised asjad tuleksid väga kiirelt välja. Keegi meie foorumist ikka mängiks mõne hüdro-grinderiga koos ning postitaks graafikuid jne.

                  Comment

                  • arvamusliideripoeg
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 45

                    #324
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    üks sng mees on SNE meil küll juba mõnda aega sel aastal. nime ma ei hakka avalikustama, võib ise teha seda siin kui tahab.
                    Edu su sõbrale, kas järgmine aasta ründab WoA rekordit?




                    Mõistusesport küll, aga vaimule mõjub laastaval.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #325
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Ou ment. Kas sa järgmine aasta Stars ei tahaks liikuda? Sellise winratega ja volüümiga crushiksid starsis päris mahedalt ning SNE oleks käega katsutav. Lisaks suurem võimalus üles liikuda, sest FTP-s ülemise osa full ring välja surnud.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #326
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Stars suletud mulle veebruari lõpuni :(. Teiseks mulle kohe üldse ei meeldi 20-50bb lauad, ilma milleta on volüüm ftp-ga peaaegu võrdne ja lauad oluliselt toughimad ma arvan.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #327
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          wat sa oled 20 hetkel siis :O?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #328
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Tundun nii erudeeritud eksole.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #329
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              ei, asi on kasutajanimes

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #330
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tarvilt vastus:



                                Seega ei ole ühtegi eestlasest SNE-d veel. Sellised asjad tuleksid väga kiirelt välja. Keegi meie foorumist ikka mängiks mõne hüdro-grinderiga koos ning postitaks graafikuid jne.
                                vabandan sel juhul, ei tahtnud att whore olla vaid lootsin, et võtab ise sõna ehk, otseselt välja ma ka teda ei andnud.


                                jäi päris kindlat meelde, et SNE on, sõber ütles. Teades ta volüümi ja SNG suurusi siis kõik klappis.ta pole imo ühtegi graphi siia pannud, vähemalt "minu ajal". mõned kuud tagasi oma limiiti ta siin maininud küll juba on ühes päevikus.

                                sõbra sõber, ise teda eriti hästi ei tunne. aga las see teema jääb, isegi kui tuleks välja, et ikkagi on mingi skeemiga siis pole mu asi väga bragida siin tegelt. aitab küll.

                                Comment

                                Working...