Re: ***Supernova/Elite 2010***
Nonii, aasta hakkab läbi saama. Palju neid SNE-sid kokku tuleb siis? Palju Eestis üldse Supernovasid on (kas sellist infot on võimalik kusagilt leida)? Endal tuleb NL25 mängimisega Supernova ikkagi kokku (mõni K punni puudu veel).
Nonii, aasta hakkab läbi saama. Palju neid SNE-sid kokku tuleb siis? Palju Eestis üldse Supernovasid on (kas sellist infot on võimalik kusagilt leida)? Endal tuleb NL25 mängimisega Supernova ikkagi kokku (mõni K punni puudu veel).
TC
Comment