***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #301
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
    Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
    Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB mingi 10$/h) SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
    Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
    Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.

    Inspireerige mind palun!
    Last edited by k2snakalle; 19.11.10, 15:32.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #302
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      igav liinitöö on igav.

      pokker on fun!

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #303
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
        Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
        Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB) mingi 10ehk SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
        Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
        Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.

        Inspireerige mind palun!
        Mnja saan aru küll su mõtetest.Samas isiklikult mulle endale küll ei meeldiks ntx ühte ja sama delat mingi 3a järjest taguda.A'la mängin NL200 3a järjest ja kindel sissetulek,et nn "leib lauale tuua" oma süsteemiga mille sisse on arvestatud rb ja boonused jms.
        See ongi see mida inimene teha ise tahab.Kas hobina mängida/kindlat sissetulekut omada biiditava pokkeri varjandi näol või siis õppida õppida õppida ja püüelda enda eesmärgi poole,mis on muidugi saada paremaks ja kõrgemal mängima hakata.
        Mind hoiabki pokkeris just see,et ma tean,et õppimise ja liimitide lagi ületada on ikka väga raske kui mitte võimatu.Pidevalt ennast täiendada ja uutes olukordades leida erinevalt nn. "liinitööd" teha samal ajal teades enda umbkaudset sissetulekut.

        Kui tead,et eluaeg ei mängi siis ei tulegi eriti seda motivatsiooni ju.
        Aga seda saab mitmeti võtta.Sest inimeste arusaamad/tahtmised on erinevad.
        Kui sa leiad selle motivatsiooni ja oled väga hea mängija ja teenid iga kuu umbes 50k eek,aga samas tavatööl teenid 20k kas sa siis quitid tavatöö või mitte?Või võtad seda ikka hobina/liinitööna.Selles on küsimus.

        Noorel inimesel nagu mina,kellel peret ja muid taoliseid pot commited olekuid pole on palju lihtsam neid otsuseid teha.
        Võtan kohe näite Codecci wellist kus küsiti,et kui esitatakse küsimus kas naine või pokker,et mis vastad siis ja et obv,et pokker,et kuidas nii idiootset küsimust saab üldse esitada.
        Aga kui 40a esitatakse siuke küsimus kes on juba aastaid abielus olnud/kindel töö jne siis obv ta quitiks selle pokkeri.

        Vbl see pole lihtsalt motivatsiooni küsimus.Vaid ka küsimus selles,et mis on sinu koht ja positsioon hetkel.Mida sa teha tahad.

        Krt ma ei tea kas ma panin üldse teemase,aga flame away :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
          Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
          Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB) mingi 10ehk SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
          Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
          Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.

          Inspireerige mind palun!
          Tee $10k kuu ja nii kolm kuud jutti siis sa enam seda tunnitasu juttu ei räägi.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #305
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tee $10k kuu ja nii kolm kuud jutti siis sa enam seda tunnitasu juttu ei räägi.
            aga nii jõuamegi sinna, et teenida $10k kuus ja nii 3kuud jutti on vaja väga väga palju õppida + praktiseerida ennem.
            Ei saa nii, et plaksti hakkan nüüd mängima ja 10k$ kuus tuleb.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #306
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Sa pead ikka ise selgeks mõtlema endal selle asja. Mis eesmärgil, mida elus teha jne. Peamine, et ise rahul oled.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #307
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                samas hakkasin siin ise mõtlema, et kui plaan on mitte eluaeg pokkerit mängida, siis mingi tuim liinitöö võib olla ehk parim lahendus?
                Vaadates, mis plaanid sm112-l on, siis boonuste pealt juba üle milli aastas kokku lüüa+enda kasumis mäng...väga normal ju. Paar aastat ja korralik kapital olemas, et minna midagi edasi õppima + siis saab ka samal ajal pelada ning siis täiesti tööle pühenduda. Ja papp tuleb suht lihtsa ja kergelt õpitava liinitöö arvelt.
                Toome väikese näite...minu tunnitasu jääb all 30$ NL50-s (mäng+rb) ja winrate on nii 5bb/100 kanti. ( see kuu winrate 6.8bb/100 ja 21$/h+RB mingi 10$/h) SM112 teenib juba puhtalt RB-st rohkem kuigi mängib samamoodi 50$ igas lauas.
                Samas kui õppida 100BB+ mängu, siis hästi biitima õppimiseks kulub juba omajagu aega + jõhkralt motivatsiooni, aga kus see motivatsioon tuleb kui tead, et eluaeg ikka ei mängi.
                Sest lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju siiski $/h.

                Inspireerige mind palun!
                sm112 teenib aastas miljon+ ? Mingi teema ka tema plaanide jms kohta olemas?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #308
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  teed SNE ära ja oledki milku teinud aastaga. Profitit pole vaja näidatagi.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #309
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    teed SNE ära ja oledki milku teinud aastaga. Profitit pole vaja näidatagi.
                    Ta teeb? Ja mis SNE täpsemalt annab? Need paketid ju 1:1 rahaks ei saa teha ja non-live-prole $10K buy-in küll $10K väärt pole.

                    Comment

                    • raaids
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 606

                      #310
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Ta teeb? Ja mis SNE täpsemalt annab? Need paketid ju 1:1 rahaks ei saa teha ja non-live-prole $10K buy-in küll $10K väärt pole.
                      SNE annab aasta peale boonuseid 90k$ ja lisaks need paketid veel ja järgmiseks aastaks 5,5x fpp

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Ta teeb? Ja mis SNE täpsemalt annab? Need paketid ju 1:1 rahaks ei saa teha ja non-live-prole $10K buy-in küll $10K väärt pole.
                        +1 ja lisaks kui lähedki oma eventi mängima siis sellega kaasnevad ka kulutused. Kui mulle pakutaks aastas $50k cold-cashis või $100k turna pakettides (pean ise mängima) siis võtaks $50k.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #312
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          +1 ja lisaks kui lähedki oma eventi mängima siis sellega kaasnevad ka kulutused. Kui mulle pakutaks aastas $50k cold-cashis või $100k turna pakettides (pean ise mängima) siis võtaks $50k.
                          Selleks on ju spending money. Lisaks saad turnad vist rahas välja võtta.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #313
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Saad 2 turniiripaketti valida, ühel pead käima, teise saad $10k-ks vahetada. Ehk siis $100k on sulle otsest raha garanteeritud.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #314
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Kas keegi palun ütleks viletsale arvutajale, mitu kätt ma peaksin NL100 mängima, et saada Supernova Elite?

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #315
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Kas keegi palun ütleks viletsale arvutajale, mitu kätt ma peaksin NL100 mängima, et saada Supernova Elite?
                                fpppro.com andmetel umbes 3,5 miljonit fullringis, 6maxis 2,74mln

                                Comment

                                Working...