2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #46
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    Minu arust on vale valida esimeseks inimest, kes on ABSOLUUTSUMMAS võitnud rohkem.
    ala nagu Kolk, kes mängib TONYG rahadega terve ept/WPT/WSOP tsükli ja kui saab 2-3 korda "rahasse" siis on kohe parim mängija.
    Pigem ikka inimest, kes on võimsalt arenenud vms.

    Kui me vaatame absoluutsummasi siis võiks ju Armin karu teha ka mingi 10 millise hu kellegagi ja kui hitib siis automaaselt parim eeesti mängija:)

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #47
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Aaa õigus jah ta oli omadjoped.. sorry ;D /dont blame me, blame the hangover :D

      No siis arengut vaadata jääb mulle siiski codecci rohkem silma.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        Algselt postitas kuco
        +16

        Esikolmikusse veel Imre ja Codecci
        +17

        janar = omadjoped jh?

        aga retsept läheb codeccile.

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #49
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          TIGRANO

          Comment

          • mihke666
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 228

            #50
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            Algselt postitas myyri14
            myyri13
            +1374192234

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #51
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              Mis spordialal valitakse aasta sportlane arvestades tema arengut antud aastal? Et aasta parim meestennisist võiks olla see, kes enim kohti tõuseb, mitte esimene? Tundub koomiline imho.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #52
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                Algselt postitas pastilaa
                Mis spordialal valitakse aasta sportlane arvestades tema arengut antud aastal? Et aasta parim meestennisist võiks olla see, kes enim kohti tõuseb, mitte esimene? Tundub koomiline imho.
                lol?
                see on küll nonzenz, kui ta t6useb kohti ega ta paugust ei saagi k6ige paremale kohale, aga samas võib kõige parem olla !

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #53
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Läheb offtcs ära ma lihtsalt ütlen, et igal ühel enda arvamus selleks ongi siin hääletus.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    Algselt postitas Madis Very
                    Läheb offtcs ära ma lihtsalt ütlen, et igal ühel enda arvamus selleks ongi siin hääletus.
                    +1 , lihtsalt avaldasingi oma arvamust Kategooriad oleks handy muidugi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #55
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      Algselt postitas pastilaa
                      Mis spordialal valitakse aasta sportlane arvestades tema arengut antud aastal? Et aasta parim meestennisist võiks olla see, kes enim kohti tõuseb, mitte esimene? Tundub koomiline imho.
                      Minu arust tuleks küll valida just arengu ja "isikliku mõõdupuu" järgi.

                      Oletame, et selles foorumis oleks 2 liiget nimedega luvtheWNBA ja Chiren80. luvtheWNBA on juba aastaid olnud high stakes mängija, eelnevatel aastatel on keskmiselt miljon dollarit aastas teeninud, see aasta on laisk olnud, käinud reisimas ja värki, mängis vähe ja teenis "kõigest" $300,000.
                      Chiren80 jaoks on see esimene aasta mängida, praktiliselt on ta see aasta kõigest 6 kuud tõsiselt mänginud, ta on breakeven NL100 mängija, kuid saavutas oma esimesel aastal SuperNova Elite ja aasta teenistus on ~ $100,000, olgugi, et see tuleb boonustest.

                      Kellele sa annaksid oma hääle kui 2009. aasta parim mängija? Kas $25/$50 regularile kes see aasta on laisk olnud või uustulnukale, kes on suutnud sellise summa teenida oma esimesel aastal pokkerit mängides, olgugi, et high stakes mängija teenis 3x rohkem?

                      (PS: luvtheWNBA näide on lambist võetud, ei tea midagi temast ega sissetulekutest, ainult seda et ta high stakes regular ).

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        cod räägib õiget juttu

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          Codecci HU
                          Vapsik Fullring
                          Andu_andu SNG
                          Estpatrik 6max

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            Algselt postitas Codecci
                            Minu arust tuleks küll valida just arengu ja "isikliku mõõdupuu" järgi.

                            Oletame, et selles foorumis oleks 2 liiget nimedega luvtheWNBA ja Chiren80. luvtheWNBA on juba aastaid olnud high stakes mängija, eelnevatel aastatel on keskmiselt miljon dollarit aastas teeninud, see aasta on laisk olnud, käinud reisimas ja värki, mängis vähe ja teenis "kõigest" $300,000.
                            Chiren80 jaoks on see esimene aasta mängida, praktiliselt on ta see aasta kõigest 6 kuud tõsiselt mänginud, ta on breakeven NL100 mängija, kuid saavutas oma esimesel aastal SuperNova Elite ja aasta teenistus on ~ $100,000, olgugi, et see tuleb boonustest.

                            Kellele sa annaksid oma hääle kui 2009. aasta parim mängija? Kas $25/$50 regularile kes see aasta on laisk olnud või uustulnukale, kes on suutnud sellise summa teenida oma esimesel aastal pokkerit mängides, olgugi, et high stakes mängija teenis 3x rohkem?

                            (PS: luvtheWNBA näide on lambist võetud, ei tea midagi temast ega sissetulekutest, ainult seda et ta high stakes regular ).
                            Kuna auhind on 2009 aasta parim Eesti mängija, siis laisale :). Mu point oligi selles, et paar kategooriat võiks olla, sest jube raske seada samale kaalule stabiilselt võitvat NL5000 regulari vs hüppeliselt arenenud mängijat.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #59
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              +18 kiivramees ; and it`s not even close !!!

                              Comment

                              • Paranoia
                                Räme Fish
                                • Jan 2009
                                • 18

                                #60
                                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                                Algselt postitas andu_andu
                                +18 kiivramees ; and it`s not even close !!!
                                +19

                                Comment

                                Working...