2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #76
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    Diadema

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #77
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Algselt postitas Tuul
      Diadema
      Aasta kõige innovaatilisem mõtleja.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Uniquest
        Grinder
        • Oct 2008
        • 615

        #78
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        Algselt postitas tolmuahv
        Ma ei saa mainimata jätta groamsi, kes out of nowhere ja täiesti omalkäel tõusis paari kuuga üheks parimaks oma limiidi SNG meheks üldse.
        +1, kõik see jutt arengu kohta siis

        Comment

        • Toots_x
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2009
          • 320

          #79
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          Algselt postitas Fortune
          Cod obv,
          +10

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #80
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            Algselt postitas olavike
            Tundub, et võitja on suhteliselt kiiresti selgeks saanud, aga minu hääl siiski Imrele (ehk siis +1).
            minu hääl ka imrele
            lihtsalt võimas aasta tema poolt

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #81
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              hotcocacola

              Areng ju pärris meeletu olnud vms.

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #82
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                Algselt postitas Uniquest
                +1, kõik see jutt arengu kohta siis

                +2

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #83
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Algselt postitas Codecci
                  Kellele sa annaksid oma hääle kui 2009. aasta parim mängija? Kas $25/$50 regularile kes see aasta on laisk olnud või uustulnukale, kes on suutnud sellise summa teenida oma esimesel aastal pokkerit mängides, olgugi, et high stakes mängija teenis 3x rohkem?
                  See on selle aasta üks naljakamaid võrdlusi. Seega auhind.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #84
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    noniino, mul 1 hääl :D, aasta on olnud edukas :D Feebruaris alustasin PLO25ga....ning nüüdsest PLO100-200 reg

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #85
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      Algselt postitas taipupole
                      See on selle aasta üks naljakamaid võrdlusi. Seega auhind.
                      Miks? pastilaa arust käib asi puhtalt profiti järgi, imo mitte. Kui tuleks valida aasta parim mängija nende 2 vahel, siis minu hääl Chirenile oleks no-brainer.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #86
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        Algselt postitas Codecci
                        Miks? pastilaa arust käib asi puhtalt profiti järgi, imo mitte. Kui tuleks valida aasta parim mängija nende 2 vahel, siis minu hääl Chirenile oleks no-brainer.
                        Sellisel juhul olen aasta mängija mina, sest nelja kuuga tõusnud neli ja pool limiiti. Sa võrdled mingit lasteklassi keskpärast mängijat tipptasemel võitjaga. Spordianaloog: Kanter saab olümpial kolmanda koha ja rohkem ei võistle, kuid Mati Tabiverest võistleb iga päev, kuid ei võida absoluutselt midagi ja pole isegi oma võistlusklassi parim.

                        Sinu hinnangul on Mati parem, sest ta punnitab rohkem. No kuule. Punnitamine toimub ikka vähe teistes kohtades ja selle eest auhindu üldjuhul ei jagata.

                        Ja kui sa tõesti tahad hinnata mingit täiesti subjetiivset ja võrdlematut arengut, siis kehtib minu esimene lause (kuniks keegi on sama ajaga tõusnud vähemalt viis limiiti). Kuid näe, isegi siin on ajalised ja numbrilised võrdlused. Seega peaksid sa oma loogika toetuseks mingigi raamistiku välja pakkuma. Seda pole ma aga näinud.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #87
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          Imo JK is da winner, saavutanud kõige rohkem, punkt.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #88
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            pokerdevil ytles väga õigesti!
                            peaks vaatama 2009 aasta saavutusi.

                            ilmselgelt WPT finaltable + FTOPSi võit + hardcore grind on ikka väga piisav, et olla selle aasta eesotsas :). Peale selle, ta on väga mitmekülgne...LIVE turnad + online turnad + online cash <--- sick!
                            Codecci on ka super, kuid tema saavutused on vaid online HU. Ilmselgelt on edasiminek märgatav...aastaga pea mitu limiiti, aga midagi jääb puudu. Kui oleks mingisugune Aasta noormängija, siis Codecci oleks kindel võitja!

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #89
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              Algselt postitas LuuK
                              TIGRANO
                              pluss1

                              Comment

                              • Koit
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 495

                                #90
                                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                                hääletan ka Janar Kiivramehe poolt.

                                Aga muidu, Codecci point on väga õige. Nagu samas ka see, et mängija 1 võidab WSOP ME ja $10m ja rohkem temast kuulda pole aga mängija 2 võidab väiksemaid turniire siin ja seal, näitab korraliku profitit cashis jne aga kasum on vaid $2-3M, siis ma obv hääletaks mängija 2 poolt.

                                Comment

                                Working...