2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #61
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    cod oli tubli, aga ftopsi võit on ftopsi võit
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #62
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Algselt postitas nikitheone
      cod oli tubli, aga ftopsi võit on ftopsi võit
      + WPT finaallaud
      + solid HU cash
      + mõned linnalegendid live cashidest

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #63
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        Algselt postitas nikitheone
        cod oli väga tubli, aga ftopsi võit on ftopsi võit(+ftopsil veel 1 finaallaud + WPT finaallaud + cashi biitimine)
        fyp

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #64
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          Algselt postitas KeRRRt
          codecci +5
          +6

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #65
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            mnjaa janari saavutusele ei ole tõesti midagi vastu panna!

            aga muudest nimedest tooks välja:

            Codecci - mees teab mida teeb ja teeb seda hästi
            Vapsik - mikro meeste abistamise eest
            ESTPatric - väga hea blogi - õpetlik ja analüütiline
            Ranka - selle eest et foorum töötab ja üle üldse

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              Algselt postitas daljoh
              mnjaa janari saavutusele ei ole tõesti midagi vastu panna!

              aga muudest nimedest tooks välja:

              Codecci - mees teab mida teeb ja teeb seda hästi
              Vapsik - mikro meeste abistamise eest
              ESTPatric - väga hea blogi - õpetlik ja analüütiline
              Ranka - selle eest et foorum töötab ja üle üldse
              +lõpmatus

              Comment

              • Tohman
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 297

                #67
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                Algselt postitas pikk28
                +lõpmatus
                +1

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #68
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Janar kindlasti. paljud vennad veel edukad olnud, aga kuni võimalus valida aint aasta parim siis jääb Janar. Võimalus oleks samas ka teha veel alakategooriaid, mis karikat ei saa kuid Nimi saab mainitud ja pokkeriprode lehele jääks alatiseks 2009 aasta edukate tabel. väike mõttelend.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #69
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    Algselt postitas privador
                    +1. Ja ma ei näe üldse, kes võiks Janari vastu saada lähiaastatel. Kui absoluutseid tulemusi võtta siis ei saa keegi neile vastu. Kui just codecci ei hakka nt NL10k mängima:)
                    Kuigi üks nn must hobune on-Tunnet Taimla vast, kes ühe päevaga ühe regualrilt 100k ära võttis.
                    Imrel on tõesti hea aasta olnud, aga samas jälle ta on ka tyyp, kes pidevalt mängib neid. Kui palju on eestis tyype, kes pidevalt nn live mängivad ja nn võimalus nn "pildil" olla. Neid ju sisuliselt pole.
                    Pokker on Eestis nii kõvasti arenenud, et uusi tegijaid tuleb kõvasti peale. Nii, et see lähiaastate jutt on paras nali ikka. Mina veidi üle aasta tagasi ei teadnud veel pokkerist midagi. Ja neid tegelasi, kes siin veel on ja on viimase aastaga tohutult arenenud on väga palju. Coca näiteks ja paljud Starsi FR nitid siit foorumist. Ei lähe kaua kui need mehed ka Tallinna Parki Cash game vanad venelastest regid kõrvale lükkavad ning uusi ja vingeid tulemusi onlines ette näitavad.
                    Muidugi on Ranka, Codecci, Patrick, Lenc, Coca, Vsiu jt. ja muidugi kõik need miljoni projektis osalejad kõvad tegijad, kes üsna varsti võivad Kiivramehe saavutustele kandadele astuda. Ei olnud ju kaua aega tagasi kui Janar mängis Olympicus odavaid live turnasid :)

                    Kuna Vsiu tõi välja kõik Janari saavutused siis tõesti ei ole tal konkurenti vist. Mees biidib seinast seina kõike. Samas Imre jällegi on ehk parim live turniiride vallas, mis ilmselt peaks iga pokkerimängija unistus olema?!

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #70
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      Ma ei saa mainimata jätta groamsi, kes out of nowhere ja täiesti omalkäel tõusis paari kuuga üheks parimaks oma limiidi SNG meheks üldse. Tema graafik on minu jaoks senini parim tõestus, et SNG-d on suuresti variatsioonivabad ja igaüks peaks suutma neid beatida kui piisavalt end harib.

                      Kuigi hääletatakse vaid parimat, siis ma mainiks ka ära:
                      Groams - SNG'd
                      ESTPatrick - Head käed ja analüüs
                      Davy - Aasta udupeeneim sisuga post foorumis
                      Vsiu - Live mängu kommentaarid ja soovitused (isiklik gain nendelt seni 10-20k EEKi vähemalt)
                      Ranka - Viitsimise eest seda foorumiasja ajada ja mitte latti alla lasta
                      Codecci - HU eduka ownimise eest

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #71
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        Cod obv,
                        +7 vist

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          cod on kindlasti aasta juunior :D

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #73
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            Algselt postitas Fortune
                            Cod obv,
                            +7 vist
                            +8

                            HU on kõige nõudlikum formaat minu meelest ja selle kõrgel tasemel ownimine näitab selgelt, mis puust mees on.
                            Ja oma foorumi mees ikka eelkõige!

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #74
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              parim naisfoorumlane - jennifer, kelle blogi on vist juba kõige populaarsem
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Potik
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 245

                                #75
                                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                                Algselt postitas nomerlot
                                cod +8

                                HU on kõige nõudlikum formaat minu meelest ja selle limiidi kõrgel tasemel ownimine näitab selgelt, mis puust mees on.
                                Ja oma foorumi mees ikka eelkõige!
                                +9

                                Comment

                                Working...