Teeme nii, et iga kasutaja võib pakkuda ühe nime (enda nime ei tohi öelda), kes tema arvates on aasta parim mängija. Kui teie kandidaat on juba pakutud siis tsiteerige teie lemmikpakkumist ja lisage juurde üks hääl.
Näiteks: Kui ma pakun et Mr. X on aasta parima ja te nõustute, siis tsiteerige mu posti ja lisage juurde: +1, kui nüüd järgmine ka leiab, siis jälle tsiteerigu ja +1 asemel pangu +2 jne. Selle nädala lõpus enim punne saanud mängijate nimed viskan pealehele üles ja kõik saavad hääletada, kes on nende arust parim.
Ma jätan hetkel oma pakkumise tegemata kuna mitu nime keerleb peas aga teie võite juba oma pakkumis tgeema hakata.
EDIT: arvan, et selline valimine on kõige õigem ja ausam
Näiteks: Kui ma pakun et Mr. X on aasta parima ja te nõustute, siis tsiteerige mu posti ja lisage juurde: +1, kui nüüd järgmine ka leiab, siis jälle tsiteerigu ja +1 asemel pangu +2 jne. Selle nädala lõpus enim punne saanud mängijate nimed viskan pealehele üles ja kõik saavad hääletada, kes on nende arust parim.
Ma jätan hetkel oma pakkumise tegemata kuna mitu nime keerleb peas aga teie võite juba oma pakkumis tgeema hakata.
EDIT: arvan, et selline valimine on kõige õigem ja ausam
TC
Comment