2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    2009 aasta parima Eesti mängija

    Teeme nii, et iga kasutaja võib pakkuda ühe nime (enda nime ei tohi öelda), kes tema arvates on aasta parim mängija. Kui teie kandidaat on juba pakutud siis tsiteerige teie lemmikpakkumist ja lisage juurde üks hääl.

    Näiteks: Kui ma pakun et Mr. X on aasta parima ja te nõustute, siis tsiteerige mu posti ja lisage juurde: +1, kui nüüd järgmine ka leiab, siis jälle tsiteerigu ja +1 asemel pangu +2 jne. Selle nädala lõpus enim punne saanud mängijate nimed viskan pealehele üles ja kõik saavad hääletada, kes on nende arust parim.

    Ma jätan hetkel oma pakkumise tegemata kuna mitu nime keerleb peas aga teie võite juba oma pakkumis tgeema hakata.

    EDIT: arvan, et selline valimine on kõige õigem ja ausam
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    PS! TIGRANOG'ga peame nõu ja võib-olla lisame aasta parimale mängijale ka miski meene (näiteks diplom + karikas)

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Kas sa mõtled ainult foorumi liikmeid või viite Tigarnoga Phil Hellmuthile diplomi?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        Algselt postitas lenC
        Kas sa mõtled ainult foorumi liikmeid või viite Tigarnoga Phil Hellmuthile diplomi?
        Paneme foorumi liikmeid või vähemalt selliseid, keda kätte võimalik saada :) Ja loe pealkirja: EESTI :P

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          Janar Kiivramees

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #6
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            Kas siin on üldse valikut?
            Kiivramees saab minu hääle ja Imre Leibold on tugev teine koht

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #7
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              Raido Jörsi

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                Tulemuste järgi selgelt Kiivramees jah.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #9
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Algselt postitas lenC
                  Janar Kiivramees
                  +1

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    Nominendid võiks ka olla :)

                    Ma pakuks Impsu ikkagi.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #11
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      mõtlesin sama, et nominendid võisk kah olla. äkki jääb praegu mõni nimi märkamata, kes hoopis oleks võinud mu hääle saada.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        siin teemas valitaksegi nominente

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          Algselt postitas lenC
                          Janar Kiivramees
                          +2

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            Algselt postitas lenC
                            Janar Kiivramees
                            +3 for sure

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              Algselt postitas hotcocacola
                              +3 for sure
                              +4

                              Comment

                              Working...