Re: 2009 aasta parima Eesti mängija
Minu arust on vale valida esimeseks inimest, kes on ABSOLUUTSUMMAS võitnud rohkem.
ala nagu Kolk, kes mängib TONYG rahadega terve ept/WPT/WSOP tsükli ja kui saab 2-3 korda "rahasse" siis on kohe parim mängija.
Pigem ikka inimest, kes on võimsalt arenenud vms.
Kui me vaatame absoluutsummasi siis võiks ju Armin karu teha ka mingi 10 millise hu kellegagi ja kui hitib siis automaaselt parim eeesti mängija:)
Minu arust on vale valida esimeseks inimest, kes on ABSOLUUTSUMMAS võitnud rohkem.
ala nagu Kolk, kes mängib TONYG rahadega terve ept/WPT/WSOP tsükli ja kui saab 2-3 korda "rahasse" siis on kohe parim mängija.
Pigem ikka inimest, kes on võimsalt arenenud vms.
Kui me vaatame absoluutsummasi siis võiks ju Armin karu teha ka mingi 10 millise hu kellegagi ja kui hitib siis automaaselt parim eeesti mängija:)
Kategooriad oleks handy muidugi.
TC
Comment