Re: 2009 aasta parima Eesti mängija
Minu arust väga hea valik. Crushis kõik NLHE-s ära (durrrr, jungleman12) ja enamus tipud ei julgenud temaga NLHE-d mängidagi (PA). See, et Rasva-Hastings 2.8M$ üle EV jooksis ja ta ära bustis ei ole nii oluline.
Algselt postitas taipupole
Comment