2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #106
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    Algselt postitas taipupole
    kui valiti, siis peab kindlasti parim olema. selles mõttes ka viisakas värk, et raha võeti ära, kuid vähemalt saab diplomi.
    Minu arust väga hea valik. Crushis kõik NLHE-s ära (durrrr, jungleman12) ja enamus tipud ei julgenud temaga NLHE-d mängidagi (PA). See, et Rasva-Hastings 2.8M$ üle EV jooksis ja ta ära bustis ei ole nii oluline.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #107
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Janar Kiivramees FTW
      +24
      Massive! Supertulemused igal pool ette näidata. Julgen arvata, et tema võidetud FTOP-si 300K$ jääb pikaks ajaks ületamatuks.

      Comment

      Working...