UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Recon
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 103

    #1951
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Seda ma imestasingi, et miks betfairis järsku numbrid paigale jäid
    Keegi Elioniga pokkerilauas võiks kommenteerida kuidas see pokkeris välja nägi? Disconnectis?

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #1952
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Pokkerilauas ei juhtunud küll midagi, aga Full Tilt ei avanud enam My Iron Man lehekülge :)

      Comment

      • MrT2inem
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 132

        #1953
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Ise ka Elioni klient ja saidid tõesti blokitud. Aga Starsis käib mu sess siiski hetkel edasi veel :P

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #1954
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Nicer-dicer, mul elioniga funkab ikka, aga eks see minu ühenduse piiramine vaid tundide küsimus on.

          //Vahetasin ka ka dns'i ära, kuigi bloki veel polnud. Mu hing oleks haiget saanud kui ühel hetkel enam triosse ei saa.
          Last edited by Madis_89; 16.03.10, 18:24.

          Comment

          • Rando
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 316

            #1955
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Ega sellest mingi probleem hetkel ei tule kui ma pokerstarsis praegu lasen rahus?
            dnsi ple näppinud

            Comment

            • Recon
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 103

              #1956
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



              Ilus pilt selle ajaloolise päeva puhul

              Comment

              • MrT2inem
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 132

                #1957
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Rando Vaata postitust
                Ega sellest mingi probleem hetkel ei tule kui ma pokerstarsis praegu lasen rahus?
                dnsi ple näppinud
                Mis mõttes probleeme ? Arvad et teed midagi seadusevastast ?

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #1958
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Endal starman ja Tartus pole veel starsi ega fulltilti välja lülitatud

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1959
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    WAU!
                    Endal Elioni ühendus.

                    Pokerstars, FullTiltPoker & Pacific on vähemalt ära blokitud, läbi BRAUSERI !!!!!!!
                    Obv, et niisama läbi pokkeriprogrammi (client) saab ilusti sees olla.


                    NB! TRIOBET on täiesti avatud :D hehehe

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #1960
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Mul sama asi, stars, fulltilt, 888 kõik blokitud, aga triobetti laseb ilusti sisse :D
                      Kuigi varem, kui proovisin starmani alt minna, siis oli triobet ka blokitud...

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1961
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        hihiii..varsti hakkavad need inimesed kes foorumites ei surfa paanitsema ja tänavapeal märatsema :D

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #1962
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Isegi mariabingo.com oli blokitud :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1963
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            hihiii..varsti hakkavad need inimesed kes foorumites ei surfa paanitsema ja tänavapeal märatsema :D
                            +1

                            100% , mul MSNi contactlistiga nii. Need kes mängivad nats vähem ning foorumeid ei külasta, neil täiesti blackout...kutid täiesti paanikas.
                            Igapäev tuleb 5-10 akent, et"KUULE, MISASJA, MIS JUHUTMA HAKKAB?!?!"

                            mul epic siiber ees juba :D, lükkan neile selle teema lingi ja las uurigu ise


                            samas, kesklinnas võix märatsemine olla küll, hahe

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1964
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Ok, nüüd on kerge hämming. DNS olen vahetanud (google), PS ja FT pääsen ligi, nii kliendile kui ka kodukale.

                              Triobetis saan aga ainult avalehe avada, sisse logida ei lase. CL hakkab 40 min pärast, panustada ju vaja :)

                              Any ideas?

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #1965
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Restart netiühendusele?

                                Comment

                                Working...