UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1516
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    15nes märts

    Comment

    • lauri0
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 29

      #1517
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Küll leiab lihtsa tee, et kõrvale hiilida. Juba sellepärast tahaks proovida, et nüüd enam ei tohi.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #1518
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        sellest teemast võiks kunagi filmi teha.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1519
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
          sellest teemast võiks kunagi filmi teha.
          Igav film tuleb ju. Iga 5 minuti tagant tuleks repeadiga sama sisu jälle.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1520
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            no ma räägin. garanteeritud mindfuck.

            Comment

            • vinney
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 473

              #1521
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              lol fishamentid

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #1522
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Tra Firzeni arutlus blogis on +991
                Eks ma kirjutan varsti kindlasti veel.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #1523
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                  Pmst võib olla marurahulik, sest tundub sellest tuleb klassikaline JOKK olukord. Teenusepakkujad teevad oma DNS piirangud ära ja vaevalt et neid siis enam trahv ähvardab, kui taibukamad (loe: kõik) sellest mööda hiilivad. Pangalinke enam kasutada ei saa, kuid kahtlen sügavalt, kas EMTAl on võimu e-walleteid peedistama hakata.

                  Töötuks jäämise ja streigi jutt kuulub pigem huumorikooli valdkonda. Et koguks portsu grindereid ja läheks raeplatsi plakatitega stiilis "pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"

                  ongi JOKK ja kõik õnnelikud

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1524
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Täna sain starsist suure summa cashoudina Swed kontole. Seega jah...

                    Neile kes on siia kirjutanud kuidas maksuamet ja pank nüüd hakkab pärima teie rahade päritolu...see õigus on nendel asutustel olnud ka varem. Kes teist on seda kogenud? Seega tehke omad järeldused...
                    Last edited by Tarmonator; 10.03.10, 17:33.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #1525
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Lingi leidsin PN foorumist

                      Comment

                      • E-Kunn
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 261

                        #1526
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Kas suuremad pokkeritoad (nt Stars) ei kavatse siis litsentsi taotleda?

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #1527
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas kuco Vaata postitust
                          Mis seal seal ootad? Arvad, et midagi muutub?
                          Mina olen kindel, et mitte
                          Loe selle teema esimesi lehekülgesid, seal ei arvatud, et asi nii kaugelegi jõuab. Enamikel oli põhimõte, et "ära s***a torgi läheb haisema" jne.

                          Comment

                          • Firzen
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #1528
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                            Kas suuremad pokkeritoad (nt Stars) ei kavatse siis litsentsi taotleda?
                            aga miks nad peaksid, kui siin on nii kõrged maksud? loe mu blogi. stars võibolla on ainus suur tuba, kes ostaks, sest nad on juba nii palju reklaami näol siia investeerinud. triobet peab ostma, sest nad on balti turule suunatud. mingeid muid tube hetkel nagu pähe ei tulegi.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1529
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              võttis ka ikkka ev-l aega, et leida endale kullaauk.
                              Aga miks nad ei tee nii, et võtavad oma tulumaksu maha sealt summalt ja korras?
                              saaks veel aastalõpus tuludeklaratsiooniga tagasi midagi :D

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1530
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                võttis ka ikkka ev-l aega, et leida endale kullaauk.
                                Aga miks nad ei tee nii, et võtavad oma tulumaksu maha sealt summalt ja korras?
                                saaks veel aastalõpus tuludeklaratsiooniga tagasi midagi :D
                                Ära muretse, küll jõutakse ka selle idee teostamiseni. Üks ei välista teist.

                                Comment

                                Working...