Pmst võib olla marurahulik, sest tundub sellest tuleb klassikaline JOKK olukord. Teenusepakkujad teevad oma DNS piirangud ära ja vaevalt et neid siis enam trahv ähvardab, kui taibukamad (loe: kõik) sellest mööda hiilivad. Pangalinke enam kasutada ei saa, kuid kahtlen sügavalt, kas EMTAl on võimu e-walleteid peedistama hakata.
Töötuks jäämise ja streigi jutt kuulub pigem huumorikooli valdkonda. Et koguks portsu grindereid ja läheks raeplatsi plakatitega stiilis "pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"
Täna sain starsist suure summa cashoudina Swed kontole. Seega jah...
Neile kes on siia kirjutanud kuidas maksuamet ja pank nüüd hakkab pärima teie rahade päritolu...see õigus on nendel asutustel olnud ka varem. Kes teist on seda kogenud? Seega tehke omad järeldused...
Kas suuremad pokkeritoad (nt Stars) ei kavatse siis litsentsi taotleda?
aga miks nad peaksid, kui siin on nii kõrged maksud? loe mu blogi. stars võibolla on ainus suur tuba, kes ostaks, sest nad on juba nii palju reklaami näol siia investeerinud. triobet peab ostma, sest nad on balti turule suunatud. mingeid muid tube hetkel nagu pähe ei tulegi.
võttis ka ikkka ev-l aega, et leida endale kullaauk.
Aga miks nad ei tee nii, et võtavad oma tulumaksu maha sealt summalt ja korras?
saaks veel aastalõpus tuludeklaratsiooniga tagasi midagi :D
võttis ka ikkka ev-l aega, et leida endale kullaauk.
Aga miks nad ei tee nii, et võtavad oma tulumaksu maha sealt summalt ja korras?
saaks veel aastalõpus tuludeklaratsiooniga tagasi midagi :D
Ära muretse, küll jõutakse ka selle idee teostamiseni. Üks ei välista teist.
Comment