UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1201
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ok, tnx selgitamast.

    kas sa usud tõsiselt "kodanike turvalisuse" väidet?

    Comment

    • rmartin
      Klubi Liige
      • Dec 2008
      • 175

      #1202
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      jah, aga ma usun sellesse nuga alt mida ülalpool ka kirjeldasin. See on rohkem enesekaitse riigile/poliitikutele kui midagi tõesti peaks juhtuma.
      Praegust üritavad poliitikud siluda kodulaenu valu, et nad õigel ajal pidurit ei osanud tõmmata. Nüüd on põhimõtteliselt mingi puhver vähemalt ühe valdkonna krahhi tarbeks olemas.

      Comment

      • Sebastian_du
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 232

        #1203
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas rmartin Vaata postitust

        Ja ise mõtelda tasub ka, Maksuamet on ainult seaduse rakendaja, tema seda seadust ei teinud seega ei ole sellel poisil seal teleris muud rolli kui tsiteerida seadust ja kuuluta

        Selles klipis on ka koht kus tuleb välja, et üks uus välismaine teenusepakkuja on juba jalad kõhu alt välja tirinud ja avaldu
        Esimene on loogiline ega maksuametnik ei tohigi kehtivaid seadus kommenteerida aga meie tohime

        Teine punkt on ju su enda väiteid ümber lükkav. Juba teine as enne oli 200+ nüüd on 1 ja VÕIBOLLA 2, monopol much??

        To recon, EU isad sind selle seaduse eest ei kaitse, nii itaalia näide kui 100x tsiteeritud Eu vabakaubandus lepe näitavad seda ilmekalt

        Comment

        • rmartin
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 175

          #1204
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          ei saa aru, 200,2,1???

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #1205
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Leian, et selle seaduse valguses ei saa hakata kommerspangad lukustama meie kui mängijate kontosid. Maksuinimesed räägivad ikkagi "kaughasartmänguteenust" pakkuvate jur isikute kontodest (a la Eesti pankades olevate netikasiinode ja pokkerisaitide kontod võidakse lukustada).

            See kodanike turvalisuse väide on usutav ja ka mõistetav, kuid praktilisest aspektist sisutühi. Mingit reaalset turvalisust see nt Olympicu bustoks minemise korral ei taga (ehk mängija rahasid tagasi ei too), pigem on tegemist turvalisusega selles mõttes, et inimene vaatab "ahaa sel saidil on sertifikaat Eestis teenuse pakkumiseks olemas, järelikult on selle saidi tausta mingi ametnik kuskil uurinud".

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #1206
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas blah
              yo kui ma lähen praegu pangast pokkeri$$$ sulas välja võtma võib mingeid probleeme tekkida? :P mingi 20k euri näiteks
              Ma arvan, et suurem võimalus on teepeal purikaga pähe saada!

              Comment

              • CTXrix
                Grinder
                • Oct 2008
                • 689

                #1207
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas levis Vaata postitust
                Ma arvan, et suurem võimalus on teepeal purikaga pähe saada!
                See võimalus on ca 50-50 praegu Tallinna vanalinnas. Kui lõunale läksin, siis lendas minust paari meetri kaugusele seljataha...täpselt sinna, kus paar sek tagasi kõndisin, üks pirakas jäätükk.

                Aga jah, mängijate kontosid nad küll ei aresti, selles mõttes mine võta kas või 200000000000$ sulas välja, mis sulle just Starsist on wire'itud.

                Comment

                • Sebastian_du
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 232

                  #1208
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                  ei saa aru, 200,2,1???
                  Sa väidad, et Karul ei ole monopoli kuna keegi teine on ju veel

                  Mina väidan et kui enne oli üle 200 teenuse pakkuja ja nüüd on maksimum 2 siis on tekkitatud monopol. Monopol on AINULT monopoli omaja huvides. Riik, mis peaks kaitsma KÕIKIDE oma kodanike huvisid ei tohiks armini huvide kaitseks minu omasid jalgeall trampida. See kas tekkitati seadusliku lobby tööga või pistisega või alkemaksuga jääb ilmselt selgusetuks aga tulemus on sama

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #1209
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                    Mina väidan et kui enne oli üle 200 teenuse pakkuja ja nüüd on maksimum 2 siis on tekkitatud monopol. Monopol on AINULT monopoli omaja huvides. Riik, mis peaks kaitsma KÕIKIDE oma kodanike huvisid ei tohiks armini huvide kaitseks minu omasid jalgeall trampida. See kas tekkitati seadusliku lobby tööga või pistisega või alkemaksuga jääb ilmselt selgusetuks aga tulemus on sama
                    +1

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #1210
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                      vsiu100, vaata teinekord ikka ise ka ja ära usu iga iba mis sulle aetakse, võid väga lohku saada.
                      Need kaks lausejuppi seal on kontekstist välja rebitud ega ole isegi mitte üksteise järel, interviueeria tüdruk nendib seal vahepeal isegi: "paljud loobuvad sellisel juhul" Mispeale tuleb see PNtoodud maksupoisi rida,"selle seaduse mõte on mitte sellist võimalust tekitada .."

                      Ja ise mõtelda tasub ka, Maksuamet on ainult seaduse rakendaja, tema seda seadust ei teinud seega ei ole sellel poisil seal teleris muud rolli kui tsiteerida seadust ja kuulutada, et nüüd me asume tööle. Mitte mingi valemiga ei leia sealt seadusest kohta kus üteldakse, et me tahame teisi teenusepakkujaid ära ajada, mida ta siis otseetris võiks kuulutada. Ja rõhudes sellsle seadusele ütleb ta mitu korda, asja mõte on tulu riigile ja turvalisus kodanikele.

                      Selles klipis on ka koht kus tuleb välja, et üks uus välismaine teenusepakkuja on juba jalad kõhu alt välja tirinud ja avalduse ära toonud. Paistab, et seaduse tingimused siiski päris utoopilised ei ole?

                      Kuidas see asi neil seal Olympicus küll nii kehvalt välja kukkus, et keegi ikka üritab tulla? Mis te arvate, kas Karu hakkab isiklikult seda vaest poissi rihmama, kes nii kehva lobiga hakkama sai?

                      Tema ütleb seal telekas otseloomulikult seda, mida talle on ette söödetud. Ükski riigiteenistuja ei hakka avalikult rääkima sellest, kui loll on üks seadus või milleks see tegelikult loodud on. Iga loogilise mõtlemisega inimene, kes süveneb natukene sellesse seadusesse saab aru, et see ei ole loodud inimeste kaitseks.

                      See teine firma, kes avalduse sisse andnud on, on ilmselt Triobet. Nemad on ainus firma, kes on orienteerunud Balti turule. Nendel lihtsalt ei ole muud võimalust, kuna vastasel juhul kaotavad nad suure osa oma klientuurist. Triobet on ka ainus firma, mis on suunatud Balti turule.

                      Seaduse mõte on siiski piirata inimeste vabadust ja suunata nad ühte kohta. Kas siis see on tõesti nii raskesti arusaadav? Kõik teavad, et ükski suur firma ei tule siia, kui maksud nii kõrged on. Olympic võib 1-2 toaga vabalt konkureerida, aga kui siia tuleks Starsid, Full Tiltid ja muud suuremad toad kaoks ju asja mõte Olympicu jaoks ära? Riik teeniks selle pealt vägevalt ja nad ei ole ka nii lollid, et nad ei teaks seda! Miks nad siis ei kehtestanud väiksemaid makse, et firmasid siia meelitada? Arvestades meie klientuuri suurust ei too kõrgete maksudega keegi siia midagi. Kui maksud oleks väiksed ja tube palju siis Olympic küll saaks mingit kasumit, aga see oleks tõesti vaid sentide teenimine. Tänu sellele tehti ka väga karm seadus. Miks muidu asi nii kiiresti ära tehti ja nii auklikult?

                      Siin ei saa rääkida mingist klientide kaitsmisest ja mis muust huinjaast veel. See pole lihtsalt LOOGILINE! Senimaani on klientide jaoks kõik väga hästi toiminud ka ilma selle seaduseta. Inimesed saavad väga hästi hakkama asjaga, aga näed Olympic kaotab oma turult üüratuid summasid tänu sellele.

                      Comment

                      • Recon
                        Jube Noob
                        • Nov 2009
                        • 103

                        #1211
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                        To recon, EU isad sind selle seaduse eest ei kaitse, nii itaalia näide kui 100x tsiteeritud Eu vabakaubandus lepe näitavad seda ilmekalt
                        See Itaalia näide on ajalugu. Hetkel on pigem oodata palju suuremat tähelepanu liikmesriikide tegevusele selles sektoris. Täpset kuud või aastat ei oska ilmselt keegi pakkuda aga varem või hiljem proovitakse seadusandlust ühtlustada ja on rõhutatud, et seni vaadeldakse iga juhtumit eraldi, et ühes või teises riigis on miski kord kunagi varem kehtestatud ei tähenda, et see on automaatselt jokk ka kõigis teistes liikmesriikides. Kindel on vaid see, et kui EU reeglite rikkumise eest karistamiseks läheb saavad vastu näppe just Eesti sugused väikeriigid, suurematega ilmselt üritatakse teistmoodi asju ajada.

                        Comment

                        • Sebastian_du
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 232

                          #1212
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Recon Vaata postitust
                          See Itaalia näide on ajalugu. Hetkel on pigem oodata palju suuremat tähelepanu liikmesriikide tegevusele selles sektoris. Täpset kuud või aastat ei oska ilmselt keegi pakkuda aga varem või hiljem proovitakse seadusandlust ühtlustada ja on rõhutatud, et seni vaadeldakse iga juhtumit eraldi, et ühes või teises riigis on miski kord kunagi varem kehtestatud ei tähenda, et see on automaatselt jokk ka kõigis teistes liikmesriikides. Kindel on vaid see, et kui EU reeglite rikkumise eest karistamiseks läheb saavad vastu näppe just Eesti sugused väikeriigid, suurematega ilmselt üritatakse teistmoodi asju ajada.
                          Sul on täiesti õigus kahjuks aga valelt suunalt. Ühtlustamise all peetakse silmas, et KÕIK hakkavad maksustama ja sel juhul oleksime me näiteks mitte pahapoisiks. Kuna näide võiks olla täiuslik ongi oluline et järk järgult asjad selgeks vaieldakse ja ka juriidilisele tasandile jõuba meie tagasihoidlikust diskusioonist ühtteist

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #1213
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                            Tema ütleb seal telekas otseloomulikult seda, mida talle on ette söödetud. Ükski riigiteenistuja ei hakka avalikult rääkima sellest, kui loll on üks seadus või milleks see tegelikult loodud on. Iga loogilise mõtlemisega inimene, kes süveneb natukene sellesse seadusesse saab aru, et see ei ole loodud inimeste kaitseks.

                            See teine firma, kes avalduse sisse andnud on, on ilmselt Triobet. Nemad on ainus firma, kes on orienteerunud Balti turule. Nendel lihtsalt ei ole muud võimalust, kuna vastasel juhul kaotavad nad suure osa oma klientuurist. Triobet on ka ainus firma, mis on suunatud Balti turule.

                            Seaduse mõte on siiski piirata inimeste vabadust ja suunata nad ühte kohta. Kas siis see on tõesti nii raskesti arusaadav? Kõik teavad, et ükski suur firma ei tule siia, kui maksud nii kõrged on. Olympic võib 1-2 toaga vabalt konkureerida, aga kui siia tuleks Starsid, Full Tiltid ja muud suuremad toad kaoks ju asja mõte Olympicu jaoks ära? Riik teeniks selle pealt vägevalt ja nad ei ole ka nii lollid, et nad ei teaks seda! Miks nad siis ei kehtestanud väiksemaid makse, et firmasid siia meelitada? Arvestades meie klientuuri suurust ei too kõrgete maksudega keegi siia midagi. Kui maksud oleks väiksed ja tube palju siis Olympic küll saaks mingit kasumit, aga see oleks tõesti vaid sentide teenimine. Tänu sellele tehti ka väga karm seadus. Miks muidu asi nii kiiresti ära tehti ja nii auklikult?

                            Siin ei saa rääkida mingist klientide kaitsmisest ja mis muust huinjaast veel. See pole lihtsalt LOOGILINE! Senimaani on klientide jaoks kõik väga hästi toiminud ka ilma selle seaduseta. Inimesed saavad väga hästi hakkama asjaga, aga näed Olympic kaotab oma turult üüratuid summasid tänu sellele.
                            Maksud ei ole kõrged, eelpool kirjutasin, et jälgitud on euroopa praktikat ning maks on 5% tehtud panustelt.

                            Comment

                            • Sebastian_du
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 232

                              #1214
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Küsimus pole mitte ainult selles jooksvas 5%. Aga 0% vs 5%?
                              Vaid ka litsentsi tasus ja muudes kuludes

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1215
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                keegi ei pane pokkerimängija kontot kinni.. pannakse kinni FTP jms saitide kontod kinni mis eesti pankades asuvad.

                                Comment

                                Working...