Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
IMO on hetkel küll raha hoidmiseks turvalisem koht PokerStars kui Olympic Online. Uus alustav sait alles - mis/kes garanteerib, et ei juhtu selline asi nagu T6-ga juhtus? See, et Olympic maksis 50,000€ litsentsi saamiseks ja maksab tulust mingi % Eesti Vabariigile, ei anna ju mingit garantiid - kui OE busto läheb siis Eesti riik mulle ju seda raha ei maksa.
Algselt postitas rmartin
Vaata postitust
Comment