UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1096
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ise olen 19.a aga kas oleks siiski ohtum panna oma vend mängima (21.a) ?

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #1097
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas flipmachine
      ise olen 19.a aga kas oleks siiski ohtum panna oma vend mängima (21.a) ?
      Sellised küsimused ajavad jumala tilti krt!

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #1098
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        ja miks nad sind siis tilti ajavad?

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #1099
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          A'la kumb on suurem kuritegu, kas rikkuda seadust sellega, et olen selle mängu jaoks liiga noor või panen toime identiteedivarguse (mis siis, et "ohver" seda lubab).

          Comment

          • taiki
            Julm Donk
            • Dec 2009
            • 74

            #1100
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Mu cashout pandi täna cancel(panin cashoutima 11 dets aga igast jama oli ja alles nüüd oleks pidant SEBi saama) pacificus. Ei mingit e-maili ega midagi. Postitan kui targemaks saan, miks nad seda tegid. Tuttav sai veel 10 päeva tagasi ilusti suht suure summa maha.

            E: Nu seda identiteedi vargust oleks jällegi palju raskem tõestada, kuna sul vend nõus. Ma kasutaks kindlalt tema oma kui sa vastu pole ja kui ta ikka teab, et pokker sisuliselt illegaalne ning on nõus sellega.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1101
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Ma küll mõlemal juhul mingit erilist kuritegu ei näe. Igat lolli seadust pole kah mõtet kinnisilmi järgida.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1102
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                lol ma olen mänginud ntx enda õe nime alla, aga mitte sellepärast, et ma noor oleks olnud, vaid ma ajasin no deposit boonuseid netist välja kõigepealt endale ja siis õele ka. Ja mu arvates on rumal sellist asja foorumis küsima tulla. Kui keegi ei tea siis ei saa ka probleeme tulla.

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #1103
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Provoker
                  lol ma olen mänginud ntx enda õe nime alla, aga mitte sellepärast, et ma noor oleks olnud, vaid ma ajasin no deposit boonuseid netist välja kõigepealt endale ja siis õele ka. Ja mu arvates on rumal sellist asja foorumis küsima tulla. Kui keegi ei tea siis ei saa ka probleeme tulla.
                  +1, sellega olen vägagi nõus.
                  Selline mulje jäi jah muidu, et tullakse foorumisse küsima, kas enne autorooli istumist tasuks juua viina või viskit, et mis te siin arvate?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1104
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    x58 scammeritele .. need kes mingi venna/õe nime alt m2nivbad on teh scammerid ja tuleks insta b2nnida imo

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #1105
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas olavike
                      A'la kumb on suurem kuritegu, kas rikkuda seadust sellega, et olen selle mängu jaoks liiga noor või panen toime identiteedivarguse (mis siis, et "ohver" seda lubab).
                      mnjaa.. elu on selline. Eks ole kuritegu seegi, kui vanemad sulle 17.a sünnipäeva puhul sampust pakuvad, aga mõistan sinu nn"tilti" .

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #1106
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        mõned küsimused panevad küll tõesti mõtlema, et ütleks, imege lahti...

                        probleemi pold? - polnud
                        depo sai teha? - sai
                        boonust hakati jagama? - hakati
                        on vaja veel põdeda? - ei...

                        millal paanikat külvata? - SIIS KUI MIDAGI MIS PRAEGUSENI TOIMIS, ENAM EI TOIMI!

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1107
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas leits
                          x58 scammeritele .. need kes mingi venna/õe nime alt m2nivbad on teh scammerid ja tuleks insta b2nnida imo
                          Insta bannida kust? Nii bullshit jutt. Kui ma olen õppinud ja vaeva näinud, et pokkeriga elatist teenida, aga uue seaduse kohaselt pole piisavalt vanust enam, siis ma muidugi mängin mõne sõbra/sugulase nime alt. Hoidke oma pudrulõuad kinni.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1108
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas BuildUp
                            Insta bannida kust? Nii bullshit jutt. Kui ma olen õppinud ja vaeva näinud, et pokkeriga elatist teenida, aga uue seaduse kohaselt pole piisavalt vanust enam, siis ma muidugi mängin mõne sõbra/sugulase nime alt. Hoidke oma pudrulõuad kinni.

                            Keegi ei peagi silmas hetkel toimuvast. See et sa 21 pole - ei aetud sind kuskilt minema va mõned saidid. Pean siiski silmas alla 18a mängimist

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #1109
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              mm, mina sain nii aru, et niikaua kui eesti litsentsi ei ole ei kehti ka eesti seadused :O, aga moment millal võetakse litsents peavad ka vanusepiiri puhul näpuga järge ajama.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #1110
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas leits
                                Keegi ei peagi silmas hetkel toimuvast. See et sa 21 pole - ei aetud sind kuskilt minema va mõned saidid. Pean siiski silmas alla 18a mängimist
                                Eelpool oli juttu sellest, et flipmachine oli 19, aga mõtles kas teha konto sugulase või enda nimel. Järeldasin sellest.

                                Comment

                                Working...